باید برای معافیت های سربازی، تصمیمات اساسی گرفت

0 246

سردار کمالی درباره اهمیت سربازان برای کشور و لزوم اهمیت رسانه ای شدن اعزام به خدمت و همچنین معافیت های سربازی اظهاراتی بیان کردند.

سربازان بازوی امنیتی هستند

سردار موسی کمالی در جمع فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی استان همدان، گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به یاری خداوند جشن با شکوهی را در سراسر کشور برگزار خواهیم کرد. بحمدالله اقدامات بسیار خوبی در خصوص سربازان وظیفه در استان همدان صورت گرفته است. این نشان از توجه بسیار بالای مسئولین انتظامی استان همدان به سربازان وظیفه است.

سردار کمالی رئیس اداره کل سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امنیت تنها گزینه ای است که باید تولید و بومی سازی شود. زیرا اگر امنیت وجود نداشت مردم توانایی زندگی معمولی را هم نداشتند. تولید امنیت بر عهده نیروهای مسلح است. این عزیزان با تلاش، فداکاری و تحمل سختی های زیاد این امنیت را به ملت هدیه داده اند. نیروهای مسلح برای تامین امنیت به ۲ بازو نیاز دارد یکی نیرو ی بسیج و دیگری نیروی سرباز و اگر این ۲ رکن مهم وجود نداشته باشد نیروهای مسلح قادر به انجام وظیفه نمی باشند.

اعزام سربازان باید رسانه ای شود

سردار کمالی در ادامه بیان کرد: به دلیل معافیت های نظام وظیفه مختلفی که  برای مشمولان وجود دارد تعداد سربازان را در مقایسه با گذشته کاهش داده است که لازم است در این زمینه تصمیمات اساسی گرفته شود. اعزام سربازان وظیفه به خدمت مقدس سربازی باید رسانه ای شود. رسانه ای شدن اعزام سربازان باعث اطلاع عموم مردم از اعزام این عزیزان برای دفاع از مرز وبوم این سرزمین پهناور ما می شود.

سردار کمالی در پایان گفت: سربازان نقش بسیاری در تامین امنیت کشور دارند. فرماندهان و مسئولان در نیروهای مسلح باید به سربازان اهمیت بیشتری بدهند و نسبت به رفع مشکلات سربازان اقدام کنند.

همچنین بخوانید: معافیت موارد خاص

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: