سربازی داوطلبان کارشناسی ارشد به تعویق افتاد

0 848

همانگونه که مطلع هستید مشمولان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد که دارای برگ اعزام به خدمت به تاریخ اول اسفندماه 97 بودند، از سوی سازمان نظام وظیفه فراخوان شدند. اما بسیاری از این مشمولان قصد شرکت در آزمون دکتری تخصصی سال 97 را دارند. از این رو سازمان نظام وظیفه طی اطلاعیه ای به این مشمولان مهلت شرکت در آزمون را داد.

برای اطلاع از قوانین نظام وظیفه می توانید از مشاوره سربازی بهرمند شوید.

سربازی داوطلبان کارشناسی ارشد به تعویق افتاد

سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به همزمانی آزمون سراسری دکترای تخصصی سال 97 با اعزام مشمولان دارای مدرک کارشناسی ارشد در تاریخ اول اسفند ماه سال 97، براساس هماهنگی های انجام شده از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی با مراکز آموزشی سربازی نیرو های مسلح، این دسته از مشمولان می توانند پس از شرکت در آزمون سراسری دکترای تخصصی، روز شنبه مورخ 1397/12/4 خود را به مراکز آموزش تعیین شده معرفی نمایند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: