تعیین زمان آموزش نظامی اعضای هیات علمی

0 613

چندی پیش برخی از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها از مرکز نظارت و ارزیابی، طرح سربازی خود را دریافت کرده اند. جزییات برگزاری دوره آموزشی این مشمولین از سوی رئیس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم به رؤسای دانشگاه ها اعلام شده است.

جزییات دوره آموزشی اعضای هیئت علمی دانشگاه ها

به گزارش باران مشاوره و به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به این که بعضی از اعضای هیئت علمی مشمول قانون نحوه تأمین هیئت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و تحقیقاتی کشور در سال 1399-1398 شدند، رئیس مرکز نظارت و ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقبقات و فناوری جزییات گذراندن دوره آموزش نظامی آنان را اعلام کرد.

زمان مراجعه اعضای هیئت علمی مشمول برای آموزش

اعضای هیئت علمی مشمول که ابلاغ طرح سربازی خود را از مرکز نظارت و ارزیابی دریافت کرده اند، بر طبق اعلام ستاد کل نیروهای مسلح باید یک شنبه اول تیر ماه 99 رأس ساعت 10 صبح به مرکز آموزش شهید مدرس سپاه مراجعه کنند. به شما توصیه می کنیم شرایط امریه وزارت علوم را بخوانید.

مدارک لازم :

  • برگ اعزام به خدمت یا دفترچه آماده به خدمت
  • دو قطعه عکس

مکان مراجعه اعضای هیئت علمی مشمول برای آموزش

این مشمولان باید به مرکز آموزش شهید مدرس سپاه در تهران، کیلومتر ۲۵ اتوبان تهران-کرج، جنب پارک جهان نما مرجعه نمایند.

قابل ذکر است عدم حضور به موقع هریک از مشمولان در روز اعزام، به منزله غیبت است و باعث خروج آنان از طرح سربازی خواهد شد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: