اطلاعیه تغییر مکان اعزام مشمولان سربازی ۱۹ دی ماه استان گلستان

0 819

تغییر مکان اعزام مشمولان سربازی ۱۹ دی ماه استان گلستان

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ اسماعیل غریب سرپرست معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: اعزام مشمولان خدمت مقدس سربازی در ۱۹ ماه جاری همزمان با سراسر کشور، در گرگان نیز انجام خواهد شد.

سرهنگ اسماعیل غریب سرپرست معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گلستان گفت: به دلیل مصادف شدن اعزام مشمولان استان با بازار هفتگی مرکز گلستان در محل چهارشنبه بازار گرگان، با هماهنگی های به عمل آمده، اعزام در این ماه به صورت متمرکز و از پارکینگ میدان بسیج گرگان انجام خواهد شد.

سرهنگ اسماعیل غریب سرپرست معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گلستان در پایان از مشمولان وظیفه عمومی خواست، ضمن همراه داشتن وسایل مورد نیاز اعزام و مدارک، در ساعت تعیین شده، در روز چهارشنبه نوزدهم دی ماه در محل ذکر شده حضور پیدا نمایند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: