توقف طرح خرید خدمت سربازی

آیا توقف طرح خرید خدمت سربازی در سال 98 صحت دارد؟

0 695

خرید خدمت سربازی یکی دیگر از تسهیلات نظام وظیفه است. با توجه به قوانین مشمولانی که دارای حداقل 8 سال غیبت سربازی باشند می توانند با پرداخت مبلغی مشخص اقدام به خرید خدمت سربازی کنند. این طرح چند سالی است که در حال اجرا می باشد. اما آیا این امکان وجود دارد که سال های بعد هم اجرا شود؟

خیلی از مشمولان غائب امیدوار هستند طرح خرید خدمت سربازی همچنان ادامه داشته باشد. برخی مشمولان امسال سال هفتم غیبتشان است و به امید ورود به سال هشتم غیبت سربازی در سال 98 هستند تا بتوانند از طرح خرید خدمت سربازی استفاده کنند. سردار کریمی در مورد توقیف طرح خرید خدمت سربازی توضیحاتی ارائه کردند.

همچنین بخوانید: توجیه غیبت سربازی

آیا توقف طرح خرید خدمت سربازی صحت دارد؟

سردار کریمی جانسین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا:

در حال حاضر هیچ تصمیمی برای ادامه طرح جریمه ریالی خدمت سربازی در سال آینده گرفته نشده است. طرح خرید خدمت سربازی فقط تا پایان امسال قابل اجرا است. آمارها نشان می دهد هر سال که می گذرد از تعداد متقاضیان خرید خدمت سربازی نسبت به سال قبل کاسته می شود. این کاهش نشان دهنده این است افرادی که قصد استفاده از این طرح را داشته اند همان سال های ابتدایی اقدام نموده اند.

تمامی افرادی که تا پایان سال 97 حداقل 8 سال غیبت سربازی دارند، می توانند نسبت به پرداخت جریمه ریالی سربازی اقدام نمایند و کارت پایان خدمت سربازی خود را دریافت کنند. افراد متقاضی با مراجعه به دفاتر پلیس+10 درخواست خرید سربازی را ثبت کنند. پس از بررسی و تایید مدارک و پرداخت مبلغ جریمه میتوانند کارت پایان خدمت سربازی را دریافت کنند.

سردار کریمی از متقاضیان دارای شرایط خواست ثبت نام در این طرح را به روزهای پایانی سال موکول نکنند. لازم به ذکر است خرید خدمت سربازی هم به صورت نقدی و هم به صورت اقساط امکان پذیر می باشد.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: