اطلاعیه جذب سرباز امریه جهاد دانشگاهی فارس

0 1,364

بسیاری از مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی تمایل دارند به عنوان سرباز امریه پذیرش شوند. جهاد دانشگاهی استان فارس نیز جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود اقدام به جذب و پذیرش سرباز امریه نموده است. در ادامه به اطلاعیه امریه جهاد دانشگاهی استان فارس توجه فرمایید.

اطلاعیه جذب سرباز امریه جهاد دانشگاهی فارس

جهاد دانشگاهی  استان فارس به منظور تکمیل کادر پژوهشی و آموزشی خود از میان مشمولین متقاضی امریه سربازی اقدام به پذیرش می نماید. در ادامه شرایط پذیرش امریه جهاد کشاورزی استان فارس را برایتان آورده ایم.

شرایط امریه سربازی جهاد دانشگاهی استان فارس

  1. مشمولان متقاضی امریه جهاد دانشگاهی استان فارس باید فاقد غیبت سربازی باشند.
  2. پذیرش امریه به صورت بومی گزینی می باشد.
  3. مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا در رشته های ژنتیک، روانشناسی، جامعه شناسی، مدیریت و برنامه ریزی، صنایع، عکاسی، هنر و گرافیک.

مشمولین واجد شرایط و متقاضی به منظور ثبت نام امریه جهاد دانشگاهی استان فارس و انجام مراحل اداری باید به صورت حضوری به نشانی شیراز، خیابان کریم خانم زند، جنب دانشکده پزشکی، واحد کارگزینی حوزه ریاست جهاد دانشگاهی فارس مراجعه نمایند.

همچنین بخوانید: مراحل پذیرش امریه سربازی

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: