جذب امریه سربازی در صدا و سیمای استانهای کشور

2 373

جذب امریه سربازی در صدا و سیمای استانها

صدا و سیمای مراکز استانهای کشور از دانش آموختگان دانشگاههای دولتی سراسر کشور که دارای سهمیه امریه هستند نیرو جذب می نماید.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: به منظور رفع کمبود نیروی انسانی در عناوین شغلی مورد نیاز مراکز صدا و سیمای استان ها، سهمیه امریه از دانش آموختگان دانشگاههای روزانه دولتی به این مراکز اختصاص یافته است.

ثبت نام امریه صدا و سیما

به همین منظور به منظور تکمیل سهمیه امریه صدا و سیما در مراکز استان ها از متقاضیان امریه سربازی واجد شرایط، به منظور گذراندن خدمت وظیفه به عنوان امریه در صدا و سیمای مراکز استان ها ثبت نام به عمل می آید.

متقاضیان امریه در صورت  دارا بودن شرایط به منظور ثبت نام امریه صدا و سیما می توانند به سامانه اینترنتی امریه سازمان صدا و سیما مراجعه نمایند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 2 تا
 1. سامان :

  سلام وقتتون بخیر، بخشید یه سوال در را رابطه با امریه صدا و سیما داشتم ،نظام وظیفه به چه دلیل اجازه گرفتن نیروی مهندسی برق را در سازمان صدا و سیما رو نمی دهد؟؟؟؟؟خیلی ممنون میشم کمک کنید

  1. باران مشاوره :

   این موضوع را باید از همانجا پیگیری کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: