فراخوان امریه استانداری قزوین در سال 98 اعلام شد

0 1,262

بسیاری از مشمولان دنبال راه هایی برای گذراندن خدمت سربازی به صورت امریه می گردند. یکی از نهادهایی که در سراسر کشور اقدام به پذیرش نیروی امریه می کند، استانداری های سراسر کشور می باشند. پیشتر از این نیز جزئیات امریه استانداری بوشهر و امریه استانداری خراسان جنوبی در سال 98 را منتشر کردیم. در ادامه به خبر پذیرش و جذب نیروی امریه در استانداری قزوین در سال 98 توجه فرمایید.

جذب سرباز امریه استانداری قزوین در سال 98

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: از مشمولان متقاضی گذراندن خدمت سربازی تحت عنوان سرباز امریه در بخشداری های مناطق محروم و کمتر توسعه یافته، دعوت به همکاری می شود. مشمولان متقاضی امریه سربازی در استانداری قزوین باید دارای برگ اعزام به خدمت در تاریخ 98/06/01 باشند.

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری در ادامه گفت: سربازان امریه در استانداری قزوین، باید بومی و ساکن در استان باشند. همچنین این افراد نباید هیچ رابطه نسبی یا سببی با کارکنان شاغل در محل خدمت خود را داشته باشند.

شرایط امریه استانداری قزوین در سال 98

  • مشمول در مقاطع ارشناسی وکارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشد.
  • مشمول حداقل معدل 16 را داشته باشد.
  • فارغ التحصیل کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترا باشد.
  • مشمول برگ اعزام داشته و غیبت نداشته باشد.
  • متقاضی بومی منطقه بوده و تعهد خدمت 24 ماهه بدهد.

لازم به ذکر است مشمولان متقاضی در صورت دارا بودن شرایط لازم، تا تاریخ 98/04/03 مهلت دارند تا جهت ثبت نام اقدام نمایند. همچنین در صورتی که شرایط امریه استانداری قزوین را ندارید می توانید برای سایر نهاد های امریه گیر زیر نیز اقدام کنید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: