جذب سرباز امریه دانشگاه شریف در شهریور 99

0 977

برخی از دانشگاه های کشور دارای سهمیه جذب نیروی امریه سربازی هستند و می توانند نیروهای کاری مورد نظر خود را با پذیرش امریه از میان سربازان انتخاب کنند. یکی از دانشگاه های دارای سهمیه، دانشگاه صنعتی شریف است که مبادرت به جذب نیروی امریه برای برخی از بخش های خود در شهریور 99 کرده است.

بخش هایی از دانشگاه شریف که در شهریور 99 به نیروی امریه نیاز دارند، همچنین نحوه و شرایط ثبت نام در این امریه را به اطلاع متقاضیان می رسانیم.

جذب امریه دانشگاه صنعتی شریف شهریور 99

به گزارش باران مشاوره و به نقل از مهر، دانشگاه صنعتی شریف تصمیم دارد برای فعالیت در آزمایشگاه ها و کارگاه ها و واحدهای تخصصی آموزشی و پژوهشی خود نیروی امریه پذیرش کند.

دانشگاه صنعتی شریف در قالب سهمیه ای که در سال 99 به این دانشگاه تخصیص یافته است، تعدادی از مشمولان امریه را برای فعالیت در برخی از بخش های خود جذب می کند.

بخش های نیازمند به نیروی امریه در دانشگاه شریف:

  • واحدهای تخصصی آموزشی و پژوهشی
  • آزمایشگاه ها
  • کارگاه ها

دو شرط مهم برای امریه دانشگاه شهریور 99

  1. برگ اعزام به خدمت خود را در تاریخی که توسط دانشگاه مشخص شده باشد تحویل داده و در صورت استفاده از امریه سازمان دیگر یا اخذ معافی یا قبولی در آزمون مقاطع بالاتر و نظایر آن بلافاصله مراتب را تا حداکثر دو ماه قبل از اعزام اطلاع دهم.
  2. در طول خدمت قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را نداشته باشم و به این منظور درخواست ترخیص ننمایم.

نحوه ثبت نام امریه دانشگاه صنعتی شریف شهریور 99

داوطلبانی می توانند در امریه دانشگاه صنعتی شریف پذیرش شوند که حداقل یک مقطع تحصیلی خود را در در این دانشگاه گذرانده باشند و برگ اعزام به خدمت آن ها بدون مهر غیبت باشد. متقاضیان می توانند برای ثبت نام به لینک https://www.edari.sharif.ir/index.php/edari/amrie/amrie-register مراجعه و مدارک خود را بارگذاری کنند.

مصاحبه حضوری و گزینش عمومی برای جذب در امریه دانشگاه صنعتی شریف لازم است. سهمیه سال 99 در این خصوص با کاهش همراه بوده است، لذا اسامی پذیرفته شدگان بعد از تأیید ستاد فرماندهی کل قوا اعلام می شود.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: