جذب سرباز امریه در دانشگاه تهران

اطلاعیه شرایط جذب سرباز امریه در دانشگاه تهران اعلام شد

4 357

اکثر مشمولان سربازی که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند، متقاضی امریه سربازی می باشند. تمام نهادهای دولتی و سازمان ها دارای سهمیه امریه می باشند. بر اساس سهمیه تعیین شده از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، هر ساله اقدام به پذیرش نیروی امریه می نمایند. یکی از این نهادها دانشگاه تهران می باشد که زیر نظر وزارت علوم اقدام به جذب نیروی امریه متخصص می نماید.

جذب سرباز امریه در دانشگاه تهران

دانشگاه تهران به منظور تکمیل سهمیه امریه خود و تامین نیروهای متخصص، اقدام به جذب سرباز امریه می نماید. مشمولان متقاضی پذیرش در امریه سربازی مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران باید دارای برگ اعزام اردیبهشت و تیرماه سال ۱۳۹۸ باشند.

شرایط جذب سرباز امریه در دانشگاه تهران

متقاضیان امریه دانشگاه تهران لازم است دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران در رشته های زیر باشند:

 • مدیریت و برنامه ریزی آموزشی و سایر گرایش های مرتبط
 • مدیریت منابع انسانی و سایر گرایش های مرتبط
 • مهندسی صنایع
 • مهندسی کامپیوتر

متقاضیان جذب به عنوان سرباز امریه در مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران باید دارای رزومه مرتبط با ماموریت های این مرکز باشند. همچنین مشمولان متقاضی امریه دانشگاه تهران نباید دارای کسر خدمت سربازی باشند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

تعداد دیدگاه ها 4 تا
 1. مجتبی :

  رشته تحصیلی بنده مدیریت بازرگانی هست.

  1. باران مشاوره :

   برای آگاهی از سازمان های امریه گیرنده به “مشاهده لیست سازمان های امریه گیر به همراه جزئیات پذیرش” مراجعه کنید.

 2. مجتبی :

  سلام و عرض ادب بنده مقطع کارشناسی رو با معدل ۱۶.۲۰ در دانشگاه پیام نور به پایان رسوندم و قصد رفتن به خدمت سربازی رو دارم می خواستم بپرسم آیا امکانش هست که خدمت خودم رو به صورت امریه بگذرونم؟

  1. باران مشاوره :

   مجتبی سلام
   با توجه به اینکه دارای مدرک کارشناسی هستید می توانید برای امریه اقدام نمایید. برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: