جذب سرباز امریه در قوه قضائیه

فراخوان جذب سرباز امریه در قوه قضائیه برای سال 97 اعلام شد.

0 1,693

بر اساس قانون تمامی مشمولان نظام وظیفه که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند می توانند دوران خدمت سربازی خود را در صورت دارا بودن شرایط مشخص شده در قانون، در نهادهای دولتی و سازمان ها سپری کنند. گذراندن دوران سربازی به این شکل را سرباز امریه می نامند.

خواندن این مقاله را از دست ندهید: امریه باران مشاوره

نحوه جذب سرباز امریه در قوه قضائیه

سازمان قضایی کشور به منظور تکمیل سهمیه خود، اقدام به پذیرش سرباز امریه می نماید. در طی این فراخوان از تمامی مشمولان واجد شرایط متقاضی سرباز امریه دعوت به عمل آمد.

شرایط اختصاصی جذب سرباز امریه در قوه قضائیه سازمان قضایی کشور:

  • مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه های دولتی سراسر کشور
  • پذیرش سرباز امریه صرفا در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا

جذب سرباز امریه در قوه قضائیه در رشته هایی صورت می گیرد؟

  • مهندسی هوافضا، مهندسی صنایع، مهندسی مخابرات، مهندسی برق،مدیریت پروژه، حقوق، اقتصاد، مدیریت و MBA

لازم به ذکر است علاوه بر دارا بودن شرایط اختصاصی پذیرش جذب امریه قوه قضائیه، دارا بودن شرایط عمومی سرباز امریه بر اساس ابلاغیه نیروهای مسلح نیز الزامی می باشد. مشمولان واجد شرایط می توانند تا پایان ۱۹ آبان ماه ۹۷ نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه سازمان قوه قضائیه اقدام نمایند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: