امریه سربازی در جهاد دانشگاهی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران

0 955

جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران بعنوان یکی از نهادهای علمی کشور اقدام به جذب سرباز امریه زیر نظر وزارت علوم می نماید. پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران فرصتی را در اختیار فارغ التحصیلان و نخبگان دانشگاهی قرار داده تا در دوران سربازی اطلاعات علمی خود را بصورت عملی بکار ببرند و دوران خدمت آسانتری را سپری نمایند.

شرایط پذیرش امریه جهاد دانشگاهی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران چیست؟

جهاد دانشگاهی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران مشمولین دارای شرایط امریه را برای فعالیت در مرکز کشت بافت گیاهی جذب می نماید. متقاضییان برای استفاده از این امریه باید دارای شرایط زیر باشند:

 • نداشتن کسر خدمت
 • داشتن رزومه مرتبط
 • دارا بودن فرصت حداقل چهار ماهه تا اعزام

اگر کسری خدمت سربازی دارید می توانید به جای گرفتن امریه، از پروژه سربازی استفاده کنید و با تجمیع کسری ها خود مدت کمتری خدمت کنید.

رشت های مورد نیاز پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران برای امریه

متقاضییان علاوه بر داشتم شرایط فوق باید فارغ التحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد یا دکترا در گرایش زیر باشند.

 1. بیوتکنولوژی
 2. ژنتیک مولکولی محصولات باغبانی
 3. فیزیولوژی و اصلاح درختان میوه

نحوه ثبت نام در امریه جهاد دانشگاهی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران

داوطلبان شرکت در پذیرش امریه جهاد دانشگاهی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران می توانند تا 30 آذر ماه رزومه کامل خود را به دفتر جهاد دانشگاهی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران واقع در کرج، بلوار امامزاده حسن(ع)، پایین تر از درب غربی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، نرسیده به مصلی کرج تحویل نمایند.

همچنین مشمولین علاقمند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۰۲۶۳۲۸۰۳۵۰۲ تماس حاصل نمایند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: