جذب مشمولان نخبه پژوهشگر در پژوهشگاه علوم ورزشی

0 322

فعالت های پژوهشی توسط فارغ التحصیلان نخبه می تواند به عنوان خدمت سربازیشان محسوب شود. بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه ها متقاضی انجام این پروژه ها هستند تا بتوانند از تسهیلات کسری خدمت و یا امریه سربازی بهره مند شوند.

اقدامات پژوهشگاه علوم ورزشی

علی شریف نژاد رییس پژوشگاه علوم ورزشی در گفت وگو با ایسنا ضمن تبریک هفته پژوهش بیان کرد: در مدت ۳ ماهی که در راس پژوهشگاه علوم ورزشی قرار گرفتم، نخستین اقدام، برنامه ریزی روی کتابچه کاربست یافته های پژوهشی بود که در هفته پژوهش رونمایی و به صورت کاربردی عملیاتی می شود.

وی ادامه داد: اجرای تحقیقات سفارش محور با رویکرد مشارکت با دستگاههای اجرایی در دستور کار قرار گرفته است. در این خصوص با کار مشترکی که با اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم داشتیم، ۳ طرح تحقیقاتی نیاز محور به پژوهشگاه سفارش شده است. برای هر کدام از آنها برگه درخواست پروپوزال تنظیم و به کلیه دانشکده های تربیت بدنی سراسر کشور ارسال گردید. حاصل این رقابت علمی دریافت ۹ پرپوزال علمی بوده است که در مرحله ارزیابی و داوری هستند تا اجرایی گردند.

نحوه جذب مشمولان نخبه پژوهشگر در پژوهشگاه علوم ورزشی

رییس پژوهشگاه علوم ورزشی از دیگر اقدامات انجام شده، جذب سربازان نخبه پژوهشگر عنوان کرد و گفت: بر اساس تفاهمنامه ای که با بنیاد ملی نخبگان انجام شده است، به منظور حمایت از سربازان نخبه پژوهشگر در حوزه علوم ورزشی و اجرای طرح های پژوهشی، سربازان نخبه پژوهشگر را جذب خواهیم نمود. این افراد در جهت فعالیت در اجرای طرح های پژوهشی در پژوهشگاه دوره خدمت خود را سپری خواهند کرد.

شریف نژاد در پایان اینگونه بیان کرد: ۴ محصول فناوری پژوهشگاه از جمله؛ پرچم ویبره فوتبال، شبیه ساز قایقرانی، کفش هوشمند و پنجه کربنی ویژه ورزشکاران قطع عضو و ربات توانبخشی زانو از جمله محصولات فناوری ورزشی پژوهشگاه هستند که در طی یکسال ونیم گذشته برنامه ریزی شده اند. اکنون این ۴ محصول به مرحله اجرا درآمدند و در هفته پژوهش رونمایی  و آماده سرمایه گذار و تجاری سازی می شوند. همچنین در راستای حمایت از نخبگان جوان و ایجاد فضای اشتغال برای این افراد از دوازده عنوان استارت آپ ورزشی که ایده های جدید در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری داشتند حمایت گردیده است. امیدواریم در سال آینده نمونه های اولیه این محصولات تولید و رونمایی شوند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: