امریه سربازی دانشگاه تهران در سال ۹۸

0 608

در خبرها به اطلاع رساندیم که دانشگاه تهران در اطلاعیه ای اقدام به جذب نیروی امریه می نماید. محمدرضا حاتمی مدیر کل منابع انسانی دانشگاه تهران، در خصوص جزئیات امریه سربازی دانشگاه تهران در سال ۹۸ و شرایط امریه دانشگاه تهران توضیحاتی را ارائه داد.

امریه سربازی دانشگاه تهران در سال ۹۸

به گزارش خبرگزاری ایرنا، محمدرضا حاتمی مدیر کل منابع انسانی دانشگاه تهران گفت: داوطلبان واجد شرایط پذیرش امریه سربازی باید اعزامی ماه های اردیبهشت و تیرماه سال ۱۳۹۸ باشند. برای پذیرش امریه دانشگاه تهران سال ۹۸ فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و خانواده های کمیته امداد، بهزیستی، مشمولین متاهل و معاف از رزم در اولویت قرار دارند.

محمدرضا حاتمی بیان کرد: جذب امریه سربازی از سال ۸۳ توسط دانشگاه تهران آغاز گردیده است. دانشگاه تهران هر سال در یک اطلاعیه رسمی شرایط امریه بیش از یکصد نفر از فارغ التحصیلان دوره تحصیلات تکمیلی دانشگاه و چند دانشگاه دیگر از جمله علامه طباطبایی، صنعتی شریف، امیرکبیر و شهید بهشتی را اعلام می کند.

هدف از جذب سرباز امریه دانشگاه تهران سال ۹۸

محمد رضا حاتمی مدیر کل منابع انسانی دانشگاه تهران در خصوص به بکارگیری نخبگان پس از گذراندن دوره آموزشی سربازی در امور تخصصی بیان کرد: با موافقت فرمانده کل قوا تصمیم گرفته شد جهت تامین نیاز بخشی از نیروهای تخصصی در دانشگاه تهران از افراد واجد شرایط امریه سربازی در امور تخصصی دانشگاه بهره گیری شود.

حاتمی گفت: آشنایی فارغ التحصیلان دانشگاه ها با بازار کار مهم ترین هدف پذیرش امریه سربازی در دانشگاه تهران است. فارغ التحصیلان نخبه دانشگاه تهران نیز می توانند مهارت خود را در مدت زمان خدمت سربازی در امور تخصصی افزایش دهند. پذیرفته شدگان امریه سربازی دانشگاه تهران در سال ۹۸ فعالیت های مربوط به کارمندان عادی را انجام نمی دهند بلکه به منظور انجام امور تخصصی بکار گرفته می شوند.

شرایط امریه سربازی دانشگاه تهران در سال ۹۸

حاتمی درباره شرایط متقاضیان امریه سربازی دانشگاه تهران گفت: دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد و یا بالاتر، دارا بودن معدل دوره کارشناسی ارشد حداقل ۱۶ و ساکن تهران (بومی بودن) از جمله شرایط عمومی داوطلبان امریه دانشگاه تهران می باشد.

نحوه اقدام برای امریه دانشگاه تهران

حاتمی مدیر کل منابع انسانی و امور رفاهی دانشگاه تهران در خصوص نحوه اقدام برای درخواست امریه دانشگاه تهران سال ۹۸ بیان کرد: ارائه درخواست امریه داوطلب توسط واحد مربوطه باید در زمان اعلام شده پیش از تاریخ اعزام مشمول، به اداره کل منابع انسانی ارسال شود. مشمولان متقاضی امریه دانشگاه تهران می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر به سامانه مربوطه مراجعه نمایند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: