جزئیاتی از وضعیت طرح سربازی اختیاری در مجلس

0 4,303
۵/۵ - (۱ امتیاز)

یکی از طرح هایی که بسیاری از مشمولیت خدمت نظام وظیفه سربازی منتظر آن هستند. طرح خدمت سربازی اختیاری است.

عضو کمیسیون امور داخلی در مجلس

ابوترابی در خصوص جزئیات طرح سرباز اختیاری در مجلس اینگونه بیان کرد

جلسات پی در پی با سازمانها و نهادهای مربوطه در حال برگزاری است که اختلاف نظرهایی وجود دارد و در تلاشیم به توافق برسیم. این جلسات با مرکز پژوهش های مجلس، ستاد کل نیروهای مسلح، مرکز تحقیقات اسلامی قم و سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در جریان می باشد.

همین حالا با برترین مشاورین کشور تماس بگیرید.

ایشان بیان نمود طرح سربازی اختیاری، یک بسته کامل است. به همین دلیل نمی توانیم به جزئیات مراحل طی شده در این راستا اشاره کنیم و فقط پس از طی مراحل بررسی و نتیجه گیری کلی، می توانیم درباره آن نظر دهیم. ما بر اساس صلاحدید کشور در این طرح جلو می رویم. یکی از نگرانیها در این خصوص کمبود سرباز پس از اجرای این طرح است.

لازم است به مشمولان یادآور شوم به سازمان نظام وظیفه مراجعه کنید و به خدمت سربازی مشغول شوید چرا که این طرح تا به مرحله اجرایی شدن زمان زیادی را نیاز دارد.

همچنین بخوانید: برای اخذ امریه باید چه مراحلی را طی نمود.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: