جزئیات پرداخت جریمه ریالی غیبت سربازی در سال 98 اعلام شد

0 2,336

بسیاری از مشمولان که دارای حداقل 8 سال غیبت سربازی بودند، با ثبت نام و پرداخت جریمه ریالی توانستند، کارت پایان خدمت را دریافت کنند. برخی از مشمولان در سال های گذشته صرفا ثبت نام کردند و هنوز برای پرداخت جریمه اقدامی نکرده اند. با توجه به اتمام طرح خرید خدمت در سال 97، این افراد در خصوص شرایط خرید سوالاتی را دارند. در ادامه از زبان سردار مهری به این سوالات پاسخ داده شده است.

جزئیات پرداخت جریمه ریالی غیبت سربازی در سال 98

به گزارش خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: 580 هزار مشمول غایب برای پرداخت جریمه غیبت سربازی خود ثبت نام کرده اند. حدود 345 هزار نفر از این تعداد، اقدام به پرداخت جریمه غیبت سربازی و کارت معافیت سربازی را دریافت کرده اند. در حال حاضر آن دسته از مشمولانی که در سال های ۹۴، ۶۵ و ۹۶ مشمول طرح پرداخت جریمه ریالی غیبت سربازی بوده و اقدام به ثبت نام کرده بودند و هنوز نسبت به پرداخت جریمه اقدامی نکرده اند، از امروز می توانند به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنند. این افراد می توانند با دریافت برگ جدید تعیین میزان جریمه ریالی اقدام به پرداخت مبلغ در نظر گرفته شده نمایند.

مشمولانی که برای خرید خدمت ثبت نام کرده اند

سردار مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در ادامه گفت: از این تعداد 135 هزار نفری که ثبت نام کرده اند و اقدامی هنوز نکرده اند، خواهش می کنیم با مراجعه به دفاتر پلیس +10 و یا با مراجعه به دفاتر معاونت های وظیفه عمومی ناجا در استان ها نسبت به تعیین وضعیت خود اقدام کنند. در صورتی که این افراد اقدامات لازم را نسبت به تعیین وضعیت خود انجام ندهند، از این طرح محروم می شوند زیرا این طرح دیگر در سال 98 کاملا بسته می شود.

برای دریافت پاسخ سوالات خود مطابق با آخرین قوانین و تبصره ها می توانید از مشاوره سربازی مرکز باران استفاده کنید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: