حرفه آموزی سربازها در دستور کار ناجا قرار دارد

0 631

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سربازی دوران سرنوشت ساز زندگی است گفت:

امنیت و آرامش مردم در گرو حفاظت ازمرزهای کشور است. شاید اکنون برخی فقط هدفشان گذراندن این دوره است. اما در این مدت چگونه سپری کردن عمر را می آموزید. خدمت سربازی باعث خودسازی و آماده شدن فرد برای زندگی در آینده است و مهمتر آموزش حرفه های مفید در جامعه در این دوران به سربازان است.

ایشان افزودند: آموزش دفاعی و رزمی و آشنایی با امکانات نظامی از اهداف این دوران است. ولی نباید این تصور باشد که سربازی اتلاف عمر است. بلکه سربازی باعث امنیت کشور است.

مبنای نیروی انتظامی آمایش نیروها در محل زندگی خودشان است. در تلاشیم سربازها در محل زندگی خودشان به خدمت سربازی مشغول شوند.

ایشان پیشرفت کشور را تیری در چشم دشمن دانست و گفت: با هوشیاری مسئولین و مردم اقدام های مخرب دشمنان ناکام خواهد شد.

ایشان تصریح کرد فرمانده معظم کل قوا آگاهترین و مشرفترین فرد در راس امور کشور هستند. معظم له آینده کشور را روشن می دانند و بر آینده ساز بودن جوانان این سرزمین تاکید دارند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: