خدمت سربازی در شرکتهای دانش بنیان

0 968

به منظور کمک به شرکت های دانش بنیان و همچنین ایجاد خدمت تخصصی تر، طرحی تحت عنوان انجام خدمت سربازی در شرکتهای دانش بنیان ایجاد شده است.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور اعلام کرد:

با توجه به تفاهم نامه امضا شده با ستاد کل نیروهای مسلح افراد تحصیل کرده می توانند پس از فارغ التحصیل شدن، انجام خدمت سربازی در شرکتهای دانش بنیان را داشته باشند. البته به شرطی که در زمان استفاده داخل کشور باشند.

دکتر ستاری در نشست تسهیلات سربازی اشخاص فعال در شرکتهای دانش بنیان، پایه اقتصادی شرکتهای دانش بنیان را حضور نیروی انسانی دانست و گفت: در سالهای گذشته شرکتهای دانش بنیان فعال شده اند. به نحوی که هر ساله تعداد زیادی از نخبگان از پروژه های کسری خدمت سربازی استفاده می کنند.

خدمت سربازی در شرکتهای دانش بنیان

ایشان با تاکید بر تائید مقام معظم رهبری ادامه داد: امکانات تازه ای در حوزه نظام وظیفه فراهم شده است. در توافقات بعمل آمده بخش خصوصی وارد حوزه سربازی شده است که دلیل آن استفاده بهینه از نیروهای مسلح است.

یکی از مبناهای اصلی قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان، مبحث سربازی می باشد. امیدواریم با تفاهم نامه های جدید بتوانیم از اجرای این قانون سربلند بیرون بیاییم و بتوانیم تسهیلات مورد نیاز سربازی را در اختیار مشمولان تحصیل کرده قرار بدهیم.

این تسهیلات به شرط آن است که فرد در داخل کشور باشد.

در پایان متذکر شد: استارتاپ هایی که تحت عنوان شرکتهای خلاق وارد شده اند نیز می توانند همانند شرکتهای دانش بنیان اقدام به جذب مشمولان تحصیل کرده کنند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: