شرایط اخذ مجوز خروج از کشور برای سربازان جهت شرکت در پیاده روی اربعین حسینی ۹۸

0 562
۵/۵ - (۱ امتیاز)

هر ساله در ایام اربعین حسینی عده کثیری از مردم برای کسب فیض زیارت بین الحرمین پیاده راهی کربلای معلا می شوند. سربازان و مشمولان خدمت مقدس سربازی نیز از این قضیه مستثنی نیستند و با شور و شعف حسینی می خواهند در این مراسم شرکت کنند. در ادامه به توضیحات سردار علیدوست در این زمینه خواهیم پرداخت.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

صدور مجوز سربازان برای مراسم پیاده روی اربعین چگونه صادر می شود؟

به گزارش باران مشاوره و به نقل شاخص نیوز سردار علیدوست معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: سربازان حین خدمت که قصد شرکت در راهپیمایی باشکوه و پر فضیلت اربعین حسینی را دارند باید مجوزهای لازم را دریافت کنند.

وی اظهار داشت سربازان پس از اخذ تاییدیه نهادهای نظارتی در صورت موافقت فرمانهان خود می توانند جواز خروج از کشور را دریافت نمایند. خروج از کشور سربازان در این زمان منوط به اجازه فرمانده آنها است.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

آیا محدودیتی در صدور مجوز خروج از کشور برای سربازان وجود دارد؟

سردار علیدوست در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه حفظ امنیت و نیز قوای دفاعی، انتظامی و خدماتی در خصوص پاسداری از امنیت زائرین بسیار مهم است لذا حضور نیروها در این زمان خاص بسیار حایز اهمیت است و به همین دلیل صدور مجوز خروج از کشور برای تعداد بسیار محدودی از سربازان صورت می گیرد.

سردار علیدوست در ادامه افزود: میزان وثیقه سربازان متقاضی سفر به کربلای معلی با توجه به مدت خدمت و مدرک تحصیلی ایشان تعیین می گردد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: