خرید خدمت سربازی ۹۷ به صورت اقساط در سال ۹۸ ممکن می شود

0 1,360

خرید خدمت سربازی از سال ۹۳ در حال اجرا می باشد. بر اساس مصوبه مجلس سال ۹۷، سال پایانی اجرای قانون خرید خدمت سربازی است. بسیاری از مشمولان غایب توانستند با این طرح، مدت غیبت سربازی خود را خریداری کنند و کارت پایان خدمت سربازی را دریافت کنند. اما برخی دیگر از مشمولین غایب هنوز نسبت به تعیین وضعیت خود اقدام نکرده اند. به همین منظور سردار کمالی در یک متنی در خصوص آخرین فرصت برای خرید خدمت سربازی یک خبر خوش را برای آن دسته از مشمولان غایب که هنوز اقدام به خرید خدمت سربازی نکرده اند، داد.

مهلت خرید خدمت تا پایان سال ۹۷

به گزارش افکار نیوز، سردار موسی کمالی رئیس اداره کل سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، در صفحه اینستاگرام خود اینگونه نوشت: مشمولانی که تا پایان سال ۱۳۹۷ غیبتشان ۸ سال یا بیشتر از آن شود، فقط تا پایان سال ۹۷ می توانند از تسهیلات پرداخت جریمه ریالی استفاده کنند و با پرداخت جریمه ریالی از انجام خدمت سربازی معاف شوند.

امکان خرید خدمت به صورت اقساط

سردار کمالی در ادامه گفت: لازم است مشمولان غایب متقاضی جریمه ریالی سربازی، حتماً تا پایان امسال وضعیت سربازی خود را مشخص نمایند. برای این دسته از افراد امکانی فراهم خواهد شد تا بتوانند از دم قسط و تا انتهای سال ۹۸ جریمه ریالی خود را پرداخت کنند. اما شرط بهره مندی از این امکان که جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد این است که مشمولان غایب و واجد شرایط بهره مندی از جریمه ریالی سربازی، نهایتا تا پایان امسال وضع خدمت سربازی خود را مشخص نمایند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: