5000 میلیارد تومان درآمد دولت از خرید سربازی

0 1,020

لایحه پرداخت جریمه خدمت سربازی، طرحی بود که توسط دولت به مجلس ارائه شد. پس از بحث های مختلف سرانجام قرار شد طرح خرید خدمت سربازی به مشمولان غایب با 8 سال غیبت یا بیشتر تعلق گیرد. درآمد این طرح در ردیف بودجه آمده است. سردار کریمی  میزان درآمد کسب شده را بیان کردند.

آخرین مقاله ها درباره مشاوره سربازی را بخوانید.

سردار کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در خصوص خرید سربازی گفت:

در طی 4 سال گذشته 600 هزار نفر بابت پرداخت جریمه غیبت سربازی ثبت نام کرده اند. از این تعداد 444 هزار نفر فرایند خرید و پرداخت جریمه غیبت سربازی خود را به پایان رسانده اند. تا کنون 5000 میلیارد تومان بابت خرید سربازی به خزانه دولت واریز گردیده است.

این مبلغ باید با توجه به مصوبه نمایندگان مجلس و بر اساس قانون از سوی دولت هزینه شود.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: