برگزاری دوره جبرانی رزم مقدماتی در مرکز آموزش سپاه آل محمد سمنان

1 1,109

مرکز آموزش امام حسین سپاه آل محمد استان سمنان یکی از مراکزی است که بر اساس قانون، مجوز برگزاری دوره جبرانی آموزش رزم مقدماتی را دارد و می تواند سربازان را از تمام کشور پذیرش کند.

برگزاری دوره جبرانی آموزشی رزم مقدماتی با حضور سربازان 5 استان کشور در سمنان

به گزارش باران مشاوره و به نقل از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده مرکز آموزش سپاه آل محمد استان سمنان سروان مطهری نژاد اعلام کرد: این مرکز آموزش دوره جبرانی رزم مقدماتی را به پایاین رسانده و در این دوره مشمولانی از استان های تهران، گلستان، البرز، خراسان شمالی و سمنان آموزش دیدند.

وی گفت: در طی این دوره که در طول دو هفته و با حضور مربیان برجسته و کارآزموده استان برگزار شد سربازان رزم مقدماتی را فرا گرفتند و سطح آمادگی نیروهای وظیفه شرکت کننده ارتقاء یافته است.

الزامی بودن  دوره رزم مقدماتی برای همه سربازان

سروان مطهری افزود: کلیه سربازان اعم از سربازانی که مدارک کافی برای معافیت دارند و باقی مشمولین باید در این دوره شرکت نمایند و شرکت در دوره آموزشی رزم مقدماتی برای تمامی سربازان الزامی است.

دوران سربازی آموزش مهارت های سعادتمندی اخروی

سرهنگ سجاد صفا معاون آموزش این مرکز در مراسم افتتاحیه این دوره گفت: دوران سربازی نقش پر رنگی در حفظ امنیت جامعه دارد و همه ما باید ارزش های مقدس آن در زندگی و جامعه بشناسیم. این دوره برای جوانان فرصتی است تا مسیر زندگی خود را با دقت و آگاهی تعیین کنند و آینده ای روشن را برای خود رقم بزنند.

سرهنگ پاسدار سجاد صفا به آیه های سوره عصر اشاره کرد و گفت: در این آیه خداوند با قسم به عصر (زمان) می فرماید که همه انسان ها در ضرر و زیان هستند  و تنها کسانی از این ضرر در امانند که به خداوند و روز جزا ایمان آورده باشند و عمل نیک انجام دهند و یکدیگر را به حق و عدالت و صبر توصیه نمایند. لذا شما جوانان باید آگاه باشید و به ائمه اطهار توسل بجویید و با توسل و توکل مسیر زندگی خود را طوری تنظیم کنید که در نهایت جزء زیان کاران نباشید.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

1 نظر
  1. محمدامین :

    یادش بخیر!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: