شرایط اضافه خدمت خوردن سربازان

سربازان در صورتی که غیبت داشته باشند، اضافه خدمت می خورند

0 2,337
۳/۵ - (۲ امتیاز)

یکی از تنبیه هایی متداولی که به سربازان خاطی خدمت نظام وظیفه داده می شود، اضافه خدمت سربازی است. این اضافه خدمت قابلیت بخشش را نیز دارد. سرهنگ مهدی تقوی درباره رویکرد جدید سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در ارتباط با اضافه خدمت اظهاراتی را بیان کردند.

زمان اضافه خدمت برای سربازان

سرهنگ سید مهدی تقوی معاون اجتماعی سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در پاسخ به این سوال که در چه صورت به سربازان اضافه خدمت تعلق می گیرد، بیان کرد: در صورتی که سربازان غیبت داشته باشند، اضافه خدمت می خورند.

سرهنگ سید مهدی تقوی معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: در حال حاضر فرمانده هانی یگان ها دیگر به سربازان اضافه خدمت نمی دهند و بر اساس آیین نامه، برای سربازان تنبیه در نظر می گیرند.

لازم به ذکر است اگر سربازی مرتکب تخلف شود و صلاح دیده شود سرباز خاصی بازداشت شود، به ازای هر روزی که سرباز در بازداشت باشد، اضافه خدمت می خورد. همچنین برخی از سربازان به دلیل ارتکاب برخی از جرائم به دادسرا معرفی می شوند و دادگاه برای آن ها اضافه خدمت در نظر می گیرد که این نوع از اضافه خدمت نیز لازم الاجرا است.

آخرین خبرهای مربوط به خدمت سربازی را در صفحه اخبار سربازی دنبال کنید

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: