تعیین زمان اعزام به خدمت توسط مشمولین

زمان اعزام به خدمت توسط مشمولین تعیین شد

0 338

سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص تعیین زمان اعزام به خدمت توسط مشمولین گفت:

مشمولان نظام وظیفه حداکثر یک سال پس ازپایان تحصیلات دانشگاهی فرصت دارند تا خود را به نظام وظیفه جهت تعیین وضعیت معرفی نمایند.  پس از گذشت یک سال، اگر خود را معرفی نکنند وارد غیبت سربازی می شوند.

نداشتن غیبت شرط اصلی برای اخذ تسهیلات نظام وظیفه (مانند انواع کسری خدمت، امربه، معافیت ها و …) است

برخی از مشمولان به منظور ادامه تحصیل یا انجام پروژه های کسر از خدمت  و …نسبت به اعزام خود به خدمت سربازی دیر اقدام می کنند. در این موارد گاهی امکان دارد به دلیل داشتن تاخیر، به مشمولین فوق غیبت تعلق گیرد. در نتیجه این مشمولان امکان ادامه تحصیل ندارند و برای خدمت سربازی نیز نمی توانند از کسری پروژه استفاده کنند.

در صورتی که مسمولین عزیز در همان ابتدای شروع مهلت یک ساله ، جهت تعیین تکلیف وضعیت نظام وظیفه خود اقدام نمایند و برگ اعزام به خدمت خود را دریافت کنند، می توانند زمان اعزام به خدمت خود را در طول این یک سال، خودشان مشخص نمایند.

مشمولینی که قصد استفاده از تسهیلات امریه را دارند نیز، در صورتی که در ابتدای فرصت یک ساله اقدام نمایند، با آرامش خاطر و خیالی آسوده به انجام مراحل اداری اعزام خود می پردازند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: