سربازان ایثارگر چگونه تاییده خدمت بگیرند؟

نحوه صدور تاییدیه خدمت سربازان ایثارگر تغییر کرد

0 1,618

صدور تاییدیه های خدمت سربازی سربازان ایثارگر مدت زیادی به طول می انجامید و تاییدیه های خدمت سربازی با فاصله زمانی بلند مدتی به دست سربازان می رسید. برای رفع مشکل و برای این که در این مدت صرفه جویی شده باشد، مسئولیت این امر به مراکز دیگر سپرده شده است.

برای اطلاع بیشتر علاقه مندان، جزییات را در متن خبر ذکر می کنیم.

واگذاری صدور تاییدیه های خدمت سربازان ایثارگر به قرارگاه های منطقه ای

به گزارش باران مشاوره به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، صدور تاییدیه های خدمت سربازان ایثارگر به قرارگاه های منطقه ای و ارشد نظامی ارتش واگذار شد.

واگذاری صدور تاییدیه های خدمت سربازان ایثارگر به قرارگاه های منطقه ای و ارشد نظامی ارتش به منظور تکریم، سهولت و تسریع در صدور تاییدیه های خدمت مقدس سربازی انجام گرفت.

قرارگاه های منطقه ای در چه استان هایی هستند؟

مسئولیت کامل صدور مجوز تاییدیه های خدمتی افرادی که در مناطق عملیاتی، جنگی، امنیتی درگیر و… به عنوان سرباز ایثارگر حضور داشته اند، از 04 بهمن 99 به عهده قرارگاه های منطقه‌ای و ارشد نظامی ارتش در شهرهای کرمان، مشهد، ارومیه، کرمانشاه، اهواز، اصفهان و شیراز خواهد بود.

سربازان سایر استان ها به کجا مراجعه کنند؟

امیر سرتیپ دوم یدالله فرهادی فر افزود: افراد ساکن در شهرهای تهران، کرج، قزوین، قم، مرکزی و مازندران مانند سابق می توانند برای دریافت گواهی های مذکور به معاونت نیروی انسانی نزاجا (مدیریت وظیفه) مراجعه کنند.

معاونت نیروی انسانی نزاجا (مدیریت وظیفه) در تهران، مینی سیتی، انتهای بزرگراه ارتش ساختمان سوله آبی جنب گروه ۴۰۱ فاوای نیروی زمینی ارتش واقع شده است.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

معاونت نیروی انسانی نزاجا

تجهیزات و امکانات و نیروی انسانی سالم از سرمایه های لازم برای معاونت نیروی انسانی نزاجا (مدیریت وظیفه) است. به این ترتیب این معاونت سعی دارد تا در ابعاد جسمانی و معنوی به تربیت نیروی انسانی سالم همت گمارد.

به طور مثال این معاونت با هماهنگی و برگزاری مسابقات ورزشی برای نیروی انسانی خود، در جهت تقویت نیروها تلاش می کند. البته در زمینه ورزشی نیز نیروها موفقیت های بزرگی کسب کرده اند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: