سربازان حافظان امنیت کشور هستند

0 624

سربازان حافظان امنیت کشور

به گزارش ایسنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری، رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش در اولین گردهمایی فرماندهان یگان های سربازی ستاد ارتش بیان کرد: جامعه انسانی همواره بر روی افرادی که لباس سربازی و دفاع از کشور را به تن دارند به عنوان حافظان امنیت نگاه می کنند. فرمانده باید به نحوی  فرماندهی، تصمیم گیری و رفتار کند که سربازان در سخت ترین شرایط نیز همچون شرایط جنگی از او فرمان ببرند.

امیر دریادار سیاری گفت: ما امروز از نیروی انسانی معنویت محور برخورداریم. زمانی که تربیت نیروی انسانی با توجه به ارزش های اسلامی، انسانی و اخلاقی باشد، نیروی انسانی تبدیل به نیروی معنویت محور خواهد شد. امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران از چنین توانایی برخوردار است.

سربازان فرزندان معنوی نیروهای مسلح هستند

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به تاکید فرمانده معظم کل قوا در زمینه تربیت سربازان گفت: ایشان فرمودند که ما باید سربازانی متدین و انقلابی، خوش بین به نظام و امیدوار به آینده تربیت کنیم.

امیر دریادار سیاری در ادامه گفت: سربازان، فرزندان معنوی ما در نیرو های مسلح می باشند. فرماندهی بر اساس ارزش های انقلاب، امری دشوار و کاملا حساس است. پس باید آمادگی های خود در زمینه های مختلف را ارتقا دهیم و به مسائل آموزشی و تربیتی جوانان و کارکنان سازمانی تلاش بسیاری داشته باشیم.

امیر دریادار سیاری در پایان بیان کرد: با پیشرفت هایی که امروز در زمینه تکنولوژی و فناوری رخ داده است، سطح آگاهی نیرو ها بالا رفته و این باعث شده تا کار فرماندهی تبدیل به امری تخصصی شود.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: