سربازها متناسب با مدرک تحصیلی به کار گرفته می شوند

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش از به کارگیری صحیح سربازها خبر داد

0 236

دوران خدمت سربازی با تمام سختی ها و فراز و نشیب ها برای جوانان سرشار از تجربه و خاطرات شیرین است. سربازها در طول دوران خدمت سربازی علاوه بر آموزش های نظامی می توانند دیگر مهارت ها را با توجه به توانایی و تخصص خود فرا بگیرند.

سربازی متناسب با مدرک تخصصی

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز در حاشیه بازدید از آموزشگاه ۰۱ شهدای وظیفه نزاجا اظهار داشت:

مسئله خوشایند سازی خدمت سربازی که از مطالبات مقام معظم رهبری می باشد را همواره دنبال میکنند و اقدامات گسترده ای تا به این لحظه در این خصوص انجام داده ایم تا محیط خدمت سربازی، برای سربازها پر از نشاط شود. ما می خواهیم سرباز ضمن برخورداری از آموزش های نظامی و عقیدتی در عرصه سربازی بر تجربیاتش افزوده شود تا بتواند در آینده مدیر، مدبر و معتقد به ارزش های اسلامی و دینی وارد جامعه شود.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

امیر سرتیپ حیدری بیان کرد: در نیروی زمینی ارتش تلاش شده تا افراد متناسب با مدارک تحصیلی تخصصی شان وارد خدمت سربازی شوند به گونه ای که دوران سربازی باعث ارتقای آموخته های علمی و تجربی شان شود و همچنین در اعتلای ارتش و کشور مورد استفاده قرار بگیرد.

طبق اوامر مقام معظم رهبری سعی می کنیم تا سربازان را در نزدیک ترین یگان به محل زندگی شان مورد استفاده قرار دهیم تا هزینه های کمتری را جهت رفت و آمد متحمل شوند. اکنون در نیروی زمینی ارتش محیطی فراهم شده است تا خلاقیت ها و استعدادهای سربازان شکوفا شود.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.