فراخوان امریه سربازی در جهاد دانشگاهی ایلام

چه رشته هایی مورد نیاز سرباز امریه سربازی در جهاد دانشگاهی ایلام است؟

0 492

امریه سربازی برای بسیاری از مشمولان دارای اهمیت است. جهاد دانشگاهی نیر همانند سایر نهادهای دولتی دارای مجوز جذب و پذیرش نیروی امریه می باشد. با توجه به قانون تمام نهادها و دستگاه ها مجاز می باشند تا به منظور بکارگیری توان نیروی جوان و متخصص تحت عنوان امریه اقدام به پذیرش نمایند. در ادامه به اطلاعیه امریه سربازی در جهاد دانشگاهی ایلام می پردازیم.

متقاضییان اخذ امریه بخوانند: آنچه باید برای پذیرش امریه سربازی بدانید

فراخوان سرباز امریه در جهاد دانشگاهی ایلام

به گزارش تابناک، جهاد دانشگاهی استان ایلام به منظور تامین نیروی انسانی منخصص و همچنین تکمیل سهمیه امریه خود، اقدام به جذب نیروی امریه می نماید. جهاد دانشگاهی ایلام در طی اطلاعیه ای از مشمولان فارغ التحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، اقتصاد، جامعه شناسی و گیاهان دارویی به عنوان نیروی امریه دعوت به عمل می آورد.

نکات مهم امریه در جهاد دانشگاهی ایلام

مشمولان متقاضی امریه جهاد دانشگاهی ایلام حداکثر می توانند تا تاریخ ۹۸/۰۲/۱۰ با در دست داشتن مدارک به جهاد دانشگاهی ایلام مراجعه نمایند. لازم به ذکر است مشمولان فارغ التحصیل از دانشگاه های دولتی با معدل بالای ۱۷ و مشمولان دارای سابقه فعالیت در جهاد دانشگاهی در الویت پذیرش می باشند. همچنین مشمولان متقاضی امریه جهاد دانشگاهی نباید دارای سابقه خدمت قبلی در نهادهای نظامی باشند.

انواع امریه سربازی

یکی از سوالات مشمولان سربازی این است که چه نهاد هایی برای گرفتن امریه وجود دارد. اگر شرایط امریه در جهاد دانشگاهی ایلام را ندارید می توانید درخواست امریه را به دیگر سازمان ها و نهادها بدهید. جدول زیر برخی از مراکز و ارگان های امریه گیر را شامل می شود. برای جزئیات بیشتر روی هر یک از خانه های جدول کلیک کنید یا از مشاوره سربازی به شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ استفاده کنید.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: