سه میلیون و سیصد هزار نفر تحت پوشش بنیاد شهید و ایثارگران

0 599

سید محمدعلی شهیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد:

حقوقی که به خانواده شهدا داده می شود بر اساس قوانین است و در زمینه تهیه مسکن نیز به ایشان کمک می شود. در خصوص تحصیل و اشتغال فرزندان شهدا نیز سهمیه ای داریم . این افراد را از خدمت سربازی معاف شدند و فرزندان ایثارگران و جانبازان و آزادگان نیز از این تسهیلات در زمینه تحصیل و کسری یا معافیت خدمت نظام وظیفه بهره مند شدند.

ایثارگران تحت پوشش این بنیاد جامعه ای بزرگ هستند و رهبر معظم انقلاب و رییس جمهور در حل مشکلات این عزیزان عنایت ویژه ای دارند.

ایشان ضمن اشاره به آمار این بنیاد بیان کرد: سه میلیون و سیصد هزار نفر تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند که در مجمع 230 هزار شهید، 562 هزار جانباز و 40 هزار آزاده را تشکیل می دهد. ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم و تلاش می کنیم مشکلات خانواده این عزیزان را کاهش دهیم.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: