سیزدهمین فراخوان سرباز امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

0 567

سیزدهمین فراخوان امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای جذب سرباز امریه منتشر شد. این وزارتخانه سابقا در فروردین ماه همین سال نیز فراخوان امریه داده بود.

درست است که گذراندن خدمت سربازی به شکل امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات الزاما منجر به استخدام در این وزارتخانه نمی شود، اما نمی توانیم منکر مزایای خدمت در این وزارتخانه شویم.

کسب تجربه های عملی مرتبط با رشته تحصیلی فرصتی است که قبل از اشتغال رسمی به کار برای فارغ الحصیلان بدست نمی آید. گذراندن سربازی بصورت امریه می تواند زمینه ساز اشتغال موفق تر برای فارغ التحصیلان دانشگاهی باشد.

امریه وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات

به گزارش باران مشاوره به نقل از یزد فردا، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیروی امریه سربازی پذیرش می کند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد گفت: سیزدهمین مرحله جذب نیرو های امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ۱۹ آذر تا ۲۶ آذرماه در مراکز استان ها از جمله تهران و یزد انجام می شود.

رشته های مورد نیاز امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

محمدرضا پاکدل افزود: متقاضیان باید دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکتری باشند. رشته های مورد نیاز در امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات عبارتند از:

  • مهندسی برق گرایش مخابرات و سایر گرایش ها
  • فناوری اطلاعات و امنیت فضای سایبری
  • مهندسی کامپیوتر

متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه https://amrieh.ict.gov.ir کلیه مراحل ثبت نام، ارزیابی و پیگیری را انجام دهند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: