پذیرش دانشجوی امریه در دانشگاه شریف در آبان 99

0 694

دانشگاه صنعتی شریف تهران از جمله دانشگاه های معتبر کشور است که داوطلبان بسیاری برای تحصیل در آن به رقابت سنگین می پردازند. بی شک ادامه تحصیل و ادامه فعالیت های علمی و پژوهشی در دانشگاه شریف آرزوی فارغ التحصیلان این دانشگاه است. آن ها بسیار خرسند خواهند شد وقتی بدانند، امکان گذراندن خدمت سربازی خود را در این دانشگاه به شکل نیروی امریه دارند.

دانشگاه صنعتی شریف سهمیه پذیرش دانشجوی امریه را دارد و فرصت طی خدمت در این دانشگاه را را برای دانشجویان خود فراهم کرده است. متقاضیان می توانند با توجه به فراخوان هایی که اعلام می شود برای ثبت نام اقدام کنند.

امریه دانشگاه صنعتی شریف در آبان 99

به گزارش باران مشاوره به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی شریف سرباز امریه پذیرش می کند.

دانشگاه صنعتی شریف در قالب سهیمه تخصیص یافته سال 99 از بین دانشجویان خود برای فعالیت در آزمایشگاه ها، کارگاه ها و واحدهای تخصصی آموزشی و پژوهشی، نیروی امریه پذیرش می کند.

تحصیل در دانشگاه شریف برای پذیرش در امریه

متقاضیان امریه دانشگاه شریف باید حداقل در یک مقطع تحصیلی در دانشگاه صنعتی شریف تحصیل کرده و دارای برگه اعزام “بدون مهر غیبت” باشند. لینک https://www.edari.sharif.ir/index.php/edari/amrie برای ثبت نام و بارگذاری مدارک متقاضیان در نظر گرفته شده است.

پذیرش بر اساس مصاحبه حضوری و گزینش عمومی انجام می شود. به دلیل کاهش سهمیه سال 99، اسامی پذیرفته شدگان پس از تأیید ستاد فرماندهی کل قوا اعلام می شود.

شرایط عمومی امریه دانشگاه ها

بسیاری از دانشگاه های کشور امکان جذب نیروی امریه سربازی را دارند. فارغ التحصیلان می توانند با خدمت به شکل امریه در دانشگاه، ارتباط علمی، پژوهشی خود را با دانشگاه حفظ کنند. پذیرش امریه در دانشگاه ها چند شرط عمومی دارد:

 • تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی بودن
 • از خانواده های ایثارگران بودن
 • از ایتام بودن
 • سرپرست خانواده بودن
 • معاف از رزم بودن
 • لیست دانشگاه های امریه گیر کشور:
[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: