فراخوان امریه سربازی دانشگاه شهید باهنر در سال 1400

0 953

دانشگاه شهید با هنر کرمان دومین فراخوان پذیرش سرباز امریه خود در سال 99 را منتشر کرد. پیشتر در مهرماه سال جاری این دانشگاه سرباز امریه جذب کرده بود.

دانشگاه شهید باهنر کرمان قصد دارد برای سال 1400 سرباز امریه بگیرد. مشمولان متقاضی باید روند ثبت نام را در سال جاری انجام دهند. در ادامه شرایط و ضوابط اعلام شده برای امریه سربازی دانشگاه شهید باهنر کرمان را برای ذکر می کنیم. همچنین اگر تمایل دارید دوران خدمت را در محیط آکادمیک سپری کنید به شما توصیه می کنیم مقاله امریه وزارت علوم را مطالعه نمایید.

امریه دانشگاه شهید باهنر کرمان

به گزارش باران مشاوره به نقل از دانشجو، دانشگاه شهید باهنر کرمان از میان دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد سرباز امریه پذیرش می کند.

دانشجویان باید در رشته های زیر مشغول تحصیل باشند:

  • مهندسی کامپیوتر_نرم افزار
  • مهندسی IT
  • علوم کامپیوتر

ثبت نام امریه دانشگاه شهید باهنر کرمان

به این ترتیب دانشجویان می توانند درخواست خود را از ۸ تا ۱۱ بهمن ماه در سایت وزارت علوم ثبت کنند. نتیجه درخواست متقاضیان امریه دانشگاه شهید باهنر کرمان اردیبهشت سال ۱۴۰۰ اعلام می شود.

کسری خدمت سربازان امریه

سربازان امریه که دارای کسری خدمت هستند، می توانند از کسری خدمت خود استفاده کنند. ستاد کل نیروهای مسلح این موضوع را به دانشگاه ها و ادارات سراسر کشور ابلاغ کرده است و تمام دانشگاه ها و ادارت موظف به رعایت این قانون هستند. مراکزی که از این امر سر باز زنند، متخلف شمرده می شوند.

سهمیه امریه سربازی کاهش یافته است؛ اما اصل ماجرا همچنان به قوت خود باقی است و متقاضیان پذیرش در امریه ها می توانند با توجه به فراخوان ها به این امر اقدام کنند.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: