شرایط دریافت امریه سربازی سال ۹۷

سردار کمالی شرایط دریافت امریه سربازی سال 97 را بیان کرد

0 763

شرایط دریافت امریه سربازی سال ۹۷ توسط سردار کمالی بیان شد. همانطور که می دانید تعداد بسیاری از مشمولان نظام وظیفه دارای تحصیلات دانشگاهی هستند که متقاضی خدمت سربازی به صورت امریه هستند. برای این مشمولین سوالات و ابهامات زیادی در خصوص شرایط بهره مندی از تسهیلات امریه سربازی  وجود دارد.

شرایط دریافت امریه سربازی سال ۹۷ از زبان سردار کمالی

سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص امریه سربازی و شرایط کلی آن گفت: برخی از وزارتخانه ها، سازمانها و نهادهای دولتی با مجوز ستاد کل نیروهای مسلح، سهمیه محدود جذب سرباز امریه دارند. اما جذب در هر کدام از سازمان ها شرایط خاص خود را دارد.

همچنبن بخوانید: همه چیز در مورد اخذ امریه

شرایط اخذ امریه از سوی سازمان های جذب کننده امریه سربازی و ستاد کل نیروهای مسلح مشخص می شود. متقاضیان امریه سربازی باید برخی از این شرایط را داشته باشند.

  1. در مرحله اول متقاضیان امریه سربازی برگ اعزام به خدمت خود را دریافت کنند.
  2. در مرحله بعد نسبت به جذب در سازمان مربوطه اقدام کنند.

لازم است افراد متقاضی امریه سربازی حداقل ۳ ماه قبل از تاریخ اعزام خود به خدمت سربازی نسبت به پذیرش در سازمان مربوطه اقدام نمایند. در غیر این صورت نمی توانند از امریه سربازی استفاده کنند.

مشمولان دارای غیبت نیز بر اساس قانون نمی توانند به عنوان سرباز امریه جذب شوند.

  • کسانی که در حین انجام خدمت سربازی هستند نیز نمی توانند نسبت به جذب امریه و انتقالی اقدام کنند.

ایشان در پایان توصیه کرد جهت اخذ امریه سربازی لازم است مشمولان اطلاعات لازم را در خصوص شرایط جذب امریه سربازی در سازمان ها به خوبی به دست آورند. پس از کسب اطلاعات اقدام لازم را جهت پذیرش در امریه انجام دهند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: