شرایط صدور مجدد معافیت ایثارگری برای کارت های باطل شده

0 555

یکی دیگر از انواع معافیت های سربازی، معافیت فرزندان شهدا و جاویدالاثران می باشد. بسیاری از مشمولان خدمت وظیفه عمومی، در رابطه با معافیت فرزندان شهدا و جاویدالاثران سوالاتی دارند که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

شرایط معافیت فرزندان شهدا و جاویدالاثران

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به قوانین خدمت وظیفه عمومی، تمامی فرزندان شهدا و جاویدالاثران با رسیدن به سن مشمولیت سربازی از خدمت نظام وظیفه معاف می شوند. اگر در گذشته فرزندی از ایثارگران یا شهدا معافیت خود را باطل کرده باشد و اگر در حال حاضر دارای کارت معافیت دیگری نباشد، می تواند از معافیت فوق مجدد بهره مند شود.

لازم به ذکر است تا زمانی که بنیاد شهید و امور ایثارگران استمرار جاویدالاثری رزمندگان را تایید کند، استفاده فرزندان این افراد از این نوع معافیت بلامانع می باشد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: