اعلام ششمین فراخوان امریه سرباز پژوهش یار

0 681

فارغ التحصیلان رشته های پژوهشی دانشگاه ها برای بالا بردن سطح دانش خود نیاز به کسب مهارت و تجربه دارند. افرادی که پس از پایان تحصیلات خود مشمول خدمت سربازی هستند، با خدمت در قالب نیروی امریه و پژوهش یار می توانند این بستر را برای خود فراهم کنند.

ششمین فراخوان وزارت علوم و جذب پژوهش یار

به گزارش باران مشاوره به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قصد دارد نیروهای متخصص با مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری را در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور به کار گیرد.

این کار به منظور استفاده از خدمات آن ها در امور پژوهشی و آزمایشگاه ها انجام می گیرد. پس از تشخیص معاونت پژوهش و فناوری از مشمولان واجد شرایط دعوت به همکاری می شود.

مهلت ثبت نام ششمین فراخوان سرباز پژوهش یار

پایگاه اینترنتی جذب نیروی امریه وزارت علوم ششمین فراخوان خود را به نشانی www.amriye.msrt.ir منتشر کرد. تاریخ آغاز ثبت نام جذب سرباز امریه پژوهش یار در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این فراخوان اعلام شده است.

این فراخوان به منظور ایجاد فرصت برابر و رعایت عدالت برای کلیه مشمولان وظیفه و دانش آموختگانی است که تمایل دارند دوره سربازی خود در قالب نیروی پژوهش یار امریه بگذرانند.

بر این اساس آن ها می توانند با داشتن برگه اعزام با تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ از اول مرداد ماه ۹۹ تا ۱۸ مرداد ۹۹ به سایت امریه وزارت علوم مراجعه کنند تا از اعلام نیاز استان ها، شرایط جذب و مدارک مورد نیاز اصلاح یابند و در سایت ثبت نام کنند.

تایید یا رد درخواست ها در اعلام نتایج اولیه به تاریخ ۲۶ مرداد ۹۹ مشخص خواهد شد.

نحوه جذب سرباز پژوهش یار

دانشگاه ها تاریخ دهم تیر ماه را برای نیاز خود اعلام کرده اند. بنابراین درخواست ها از تاریخ ۲۰ مرداد تا ۲۵ مرداد ۹۹ بررسی می شود.

قابل ذکر ست متقاضیانی که تمایل دارند خدمت سربازی خود را در قالب امریه بگذرانند، باید در تاریخ مقرر برای ثبت نام اقدام کنند. مدارک اعلام شده را در سایت امریه وزارت علوم بارگذاری و فرم های پیوستی را تکمیل کنند.

درخواست دانش آموختگانی که صلاحیت عمومی جذب در دستگاه های دولتی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را داشته باشند و امتیاز لازم در مصاحبه تشخیص توانایی کار در آزمایشگاه و امور پژوهشی را کسب کنند، بررسی و نتایج از طریق پنل ثبت نام متقاضی اعلام می شود.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: