اعلام ششمین فراخوان امریه سرباز پژوهش یار

0 815

فارغ التحصیلان رشته های پژوهشی دانشگاه ها برای بالا بردن سطح دانش خود نیاز به کسب مهارت و تجربه دارند. افرادی که پس از پایان تحصیلات خود مشمول خدمت سربازی هستند، با خدمت در قالب نیروی امریه و پژوهش یار می توانند این بستر را برای خود فراهم کنند.

ششمین فراخوان وزارت علوم و جذب پژوهش یار

به گزارش باران مشاوره به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قصد دارد نیروهای متخصص با مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری را در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور به کار گیرد.

این کار به منظور استفاده از خدمات آن ها در امور پژوهشی و آزمایشگاه ها انجام می گیرد. پس از تشخیص معاونت پژوهش و فناوری از مشمولان واجد شرایط دعوت به همکاری می شود.

مهلت ثبت نام ششمین فراخوان سرباز پژوهش یار

پایگاه اینترنتی جذب نیروی امریه وزارت علوم ششمین فراخوان خود را به نشانی www.amriye.msrt.ir منتشر کرد. تاریخ آغاز ثبت نام جذب سرباز امریه پژوهش یار در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در این فراخوان اعلام شده است.

این فراخوان به منظور ایجاد فرصت برابر و رعایت عدالت برای کلیه مشمولان وظیفه و دانش آموختگانی است که تمایل دارند دوره سربازی خود در قالب نیروی پژوهش یار امریه بگذرانند.

بر این اساس آن ها می توانند با داشتن برگه اعزام با تاریخ 1399/08/01 از اول مرداد ماه 99 تا 18 مرداد 99 به سایت امریه وزارت علوم مراجعه کنند تا از اعلام نیاز استان ها، شرایط جذب و مدارک مورد نیاز اصلاح یابند و در سایت ثبت نام کنند.

تایید یا رد درخواست ها در اعلام نتایج اولیه به تاریخ 26 مرداد 99 مشخص خواهد شد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

نحوه جذب سرباز پژوهش یار

دانشگاه ها تاریخ دهم تیر ماه را برای نیاز خود اعلام کرده اند. بنابراین درخواست ها از تاریخ 20 مرداد تا 25 مرداد 99 بررسی می شود.

قابل ذکر ست متقاضیانی که تمایل دارند خدمت سربازی خود را در قالب امریه بگذرانند، باید در تاریخ مقرر برای ثبت نام اقدام کنند. مدارک اعلام شده را در سایت امریه وزارت علوم بارگذاری و فرم های پیوستی را تکمیل کنند.

درخواست دانش آموختگانی که صلاحیت عمومی جذب در دستگاه های دولتی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را داشته باشند و امتیاز لازم در مصاحبه تشخیص توانایی کار در آزمایشگاه و امور پژوهشی را کسب کنند، بررسی و نتایج از طریق پنل ثبت نام متقاضی اعلام می شود.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
1امریه آستان قدس رضوی2طرح سرباز سازندگی
3امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات4امریه وزارت دفاع
5امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)6امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
7امریه سازمان ملی استاندارد8امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
9امریه سازمان انرژی اتمی10امریه صدا و سیما
11امریه وزارت فرهنگ و ارشاد12امریه سپاه
13امریه وزارت راه و شهرسازی14امریه سرباز معلم
15امریه وزارت اقتصاد و دارایی16امریه وزارت نفت
17امریه وزارت کار18امریه وزارت نیرو
19امریه وزارت آموزش و پرورش20امریه وزارت بهداشت
21امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت22 امریه وزارت ورزش و جوانان
23امریه وزارت جهاد کشاورزی24امریه صاایران
25امریه موسسه بیت الاحزان25امریه ریاست جمهوری
26امریه دانش بنیان27امریه وزارت علوم

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: