طرح سرباز مشاور آغاز شد

همفکری سربازها با فرمانده خود به عنوان سرباز مشاور

0 776

در این روزها اخبار خوبی در خصوص نظام وظیفه به گوش می رسد. همچون اجرای طرح پروژه خدمت سربازی، جذب بالای امریه سربازی، برگزاری دوره های تخصصی مهارت آموزی و …

در راستای تاکید مقام معظم رهبری در خصوص بهینه سازی دوران سربازی و اهمیت دادن به جایگاه سرباز این بار هم سردار کمالی از ابلاغیه ای جدید در خصوص خدمت سربازی خبر داد.

با مشاوره نظام وظیفه از شرایط انواع معافیت و کسری خدمت ها آگاه شوید.

طرح سرباز مشاور چیست؟

سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح :

با هدف استفاده از توان سربازها و شیرین ساختن دوران خدمت سربازی، ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغیه ای را تحت عنوان سرباز مشاور صادر کرد. با توجه به این ابلاغیه تمام فرماندهان نظامی که دارای درجه سرهنگی و بالاتر هستند، موظفند یک نفر از سربازهای وظیفه را به عنوان مشاور خود (سرباز مشاور) انتخاب کنند. این ابلاغیه به تمام یگان ها ارسال و تاکید بر انجام آن شده است.

سرباز مشاور با توجه به تخصص و مهارتی که دارد می تواند در مسائل ورود پیدا کند. در مسائل به شخص فرمانده مشورت دهد و راهکار ارائه نماید. همچنین سرباز مشاور وظیفه دارد مشکلات دیگر سربازها را بررسی و به فرماندهی انتقال و راه حل ارائه دهد.

سرباز مشاور بر اساس دارا بودن شرایطی مانند : تخصص، هوش، رفتار شایسته و … از سوی سربازها به فرماندهی معرفی می شود و انتخاب آن شخص به عنوان مشاور به عهده فرمانده می باشد.

سردار کمالی اجرای طرح سرباز مشاور را الزامی دانست دانست و گفت :

اگر رئیس یک کلانتری دارای درجه سرهنگی باشد یا اگر یک فرمانده سپاه دارای درجه سرداری باشد این افراد موظف هستند یکی از سربازهای وظیفه را به عنوان مشاور خود انتخاب نمایند. ناگفته نماند سرباز مشاور حقوق اضافه ای دریافت نمی کند. تسهیلات اضافه ای شامل حالش نمی شود و مانند سایر سربازها خدمت خواهد نمود.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
برای اطلاع از آخرین قوانین و شرایط معافیت سربازی و ارتباط با مشاور می توانید از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.
همه روزه به جز روز های تعطیل، پاسخگویی از ساعت ۹ صبح الی ۸ شب
شاید شما هم با اطلاع قوانین بتوانید معافیت بگیرید

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن تماس تهران: 70703025 تلفن تماس کشوری: 70703025 021
close-link
اطلاعات تماس
error: