هیچ مسئولی حق اضافه خدمت برای سربازان را ندارد

0 1,089

سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی و سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص احتمال تصویب طرح خدمت سربازی اختیاری گفت: یک درصد هم احتمال تصویب این طرح تا ده سال آینده وجود ندارد.

با توجه به کاهش متولدین مذکر در نیمه دوم سال های 70 و 80 پیشنهاد داده شده تعداد مشمولین کاهش داده شود. اما امکان افزایش مدت خدمت سربازی امکان پذیر نیست.

ایشان در ادامه نسبت به زمان اعزام ابراز کرد:
مشمولین تا یک سال پس از فارغ التحصیلی فرصت دارند تا خود را به نظام وظیفه معرفی کنند. معمولا مشمولین از این فرصت یک ساله استفاده می کنند. همچنین سعی می شود تمام کسانی که خود را زودتر معرفی می کنند، زمان اعزامشان را پس از یک سال تعیین کنیم.

لازم است یادآور شوم کسانی که از فرصت یک ساله خود استفاده می کنند نمی توانند اعزامشان را به تعویق بیاندازند مگر آنکه دارای مشکل حادی باشند. به کسانی که از فرصت یک ساله استفاده نکرده باشند کمک خواهد شد.
در پایان این نکته را متذکر شدند که با توجه به اینکه موضوع اضافه خدمت کاملا برچیده شده است هیچ مسئولی اجازه ندارد اضافه خدمت برای سرباز رد کند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: