فراخوان اعزام به خدمت آبان ماه 97

فراخوان اعزام به خدمت آبان ماه 97 اعلام شد

0 921

مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی و بالاتر جهت اعزام به خدمت سربازی فراخوانده شدند.

هم چنبن بخوانید: معافیت نظام وظیفه شامل چه مواردی می شود.

بنابر اطلاعیه سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در مورد فراخوان اعزام به خدمت آبان ماه 97:

کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه های سراسر کشور در مقاطع کارشناسی و بالاتر و کلیه مشمولان فارغ التحصیل گروه پزشکی که برگ آماده به خدمت در آبان 97 را دارند باید با مراجعه به دفاتر پلیس+10 برگه معرفی نامه به یگان های آموزشی را دریافت کنند.

مشمولان ساکن در تهران بزرگ ساعت 6 صبح روز سه شنبه اول آبان ماه 97 و مشمولان ساکن در سایر استان ها ساعت 7 صبح روز سه شنبه اول آبان ماه، در محل های ذکر شده در معرفی نامه حضور یابند. مشمولان پس از حضور در محل، جهت گذراندن دوره آموزشی سربازی اعزام خواهند شد.

لازم به ذکر است مشمولان در صورت عدم حضور به موقع در محل، غائب محسوب شده و براساس ماده 58 قانون نظام وظیفه از تمام تسهیلات اجتماعی محروم می شوند.

خواندن این مقاله را از دست ندهید: انواع روش های کسر از خدمت نظام وظیفه 

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: