فراخوان اعزام به خدمت سربازی در اسفند 97

فراخوان اعزام فارغ التحصیلان در مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم

0 945

فراخوان اعزام به خدمت سربازی در اسفند 97

سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در طی  اطلاعیه ای تمامی مشمولان فارغ التحصیل در مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت در تاریخ 97/12/19 می باشند را به خدمت سربازی فراخواند. بر اساس این اطلاعیه، مشمولان فوق باید با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس+10 برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی را دریافت نمایند.

متن اطلاعیه اعزام به خدمت سربازی در اسفند 97

مشمولانی که ساکن تهران بزگ هستند باید ساعت 6 صبح روز یک شنبه مورخ 1397/12/19 و مشمولانی که ساکن سایر استان ها هستند، ساعت 7 صبح یک شنبه مورخ 1397/12/19، در مراکزی که در برگ معرفی نامه ذکر شده است حضور یابند.

غیبت خوردن مشمولان در صورت عدم حضور

لازم به ذکر است در صورت عدم حضور به موقع در زمان و محل های اعلام شده، فرد غایب محسوب می شود. در صورت غیبت، بر اساس ماده 58 قانون نظام وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را در بر خواهد داشت.

چناچه شما جز اعزامی های این ماه هستید توضیه می کنیم از وسایل مورد نیاز اعزام به خدمت مطلع شوید.


5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: