فراخوان اعزام مشمولان دی ماه ۹۷

0 513

فراخوان اعزام به خدمت در دی ماه ۹۷

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی مشمولان فارغ التحصیل در مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که دفترچه خود را ارسال نموده اند و برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۷/۱۰/۱۹ را دریافت نموده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+۱۰)، برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی را دریافت نموده و بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدامات لازم را انجام دهند.

جزئیات اعزام به خدمت در دی ماه ۹۷

بر اساس این اطلاعیه، مشمولان ساکن تهران بزرگ باید در ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ و مشمولان ساکن در سایر استان ها در ساعت ۷ صبح مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام گردیده است، حضور یابند. پس از حضور در محل ها ذکر شده به دوره آموزشی خدمت سربازی اعزام خواهند شد.

لازم به ذکر است عدم حضور به موقع در زمان و محل های مشخص شده، غیبت محسوب خواهد شد و بر اساس ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای غایبین در بر خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر خبر محرومیت های مشمولان غایب را بخوانید.

تمامی مشمولان مذکور می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به آدرس الکترونیکی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را ببینند و در زمان اعزام به خدمت سربازی همراه داشته باشند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: