فراخوان اعزام مشمولان شهریور 99

0 1,515

با توجه به این که پرتکل های بهداشتی در پادگان ها و مراکز آموزشی به دقت رعایت می شوند، نیازی به نگرانی بابت سلامتی مشمولان نیست و اعزام ها در تاریخ مشخص شده انجام می شود. لازم است مشمولانی که برای اعزام به خدمت اقدام کرده اند، در زمان های اعلام شده فرایند اعزام خود را پیگیری کنند.

اعزام مشمولان شهریور ماه

به گزارش باران مشاوره به نقل از برنا، مشمولانی که برگه آماده به خدمت خود را در شهریور ماه 99 دریافت کرده اند، باید به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 مراجعه کنند. آن ها باید برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و مطابق اطلاعاتی که در آن درج شده است، عمل کنند.

در این اطلاعیه آمده است: تمام مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم باید برای اعزام به دوره خدمت ضرورت در تاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حاضر شوند.

تمدید تاریخ اعزام مشمولان معاف از رزم

در این دوره، برای حفظ سلامت مشمولان، تاریخ اعزام به خدمت مشمولان معاف از رزم که مبتلا به بیماری های مزمن مهم و حساس از جمله آسم، قلبی و عروقی، خونی، گوارشی و عفونی هستند، تمدید شده است. این دسته از مشمولان نیاز نیست مراجعه حضوری داشته باشند.

مشمولان اعزامی باید برای معاینه در خصوص ویروس کرونا به نزدیک ترین مرکز بهداشت محل سکونت خود مراجعه کنند. در صورت تایید سلامتی آنان در این زمینه، لازم است برگ محل مراجعه ممهور به مهر تایید مرکز بهداشت را با برگ معرفی نامه مشمولان که از طریق یکی از دفاتر پلیس+10 دریافت کرده اند، همراه داشته باشند.

ضمناً وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی را مجددا در روز اعزام معاینه می کنند. عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب می شود و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با غایبین برخورد خواهد شد.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: