مشمولان مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در خرداد 98 به خدمت فراخوانده شدند

1 1,205

فراخوان اعزام به خدمت مشمولان در خرداد ماه سال 98

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سازمان نظام وظیفه عمومی بر اساس اطلاعیه ای تمامی مشمولان فارغ التحصیل در مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم را در خردادماه به خدمت سربازی فراخواند. لذا آن دسته از مشمولانی که دارای برگ آماده به خدمت در تاریخ 98/03/19 هستند، لازم است با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس+10 برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی را دریافت کنند.

زمان اعزام به خدمت مشمولان در خرداد ماه

متن این اطلاعیه بدین شرح است: مشمولانی که در تهران بزرگ سکونت دارند، ساعت 6 صبح روز یکشنبه مورخ 98/03/19 و مشمولانی که در سایر استان ها سکونت دارند، ساعت 7 صبح روز شنبه مورخ 98/03/19 در محل های تعیین شده در برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی حضور پیدا می کنند. پس از حضور در مراکز مربوطه مشمولین جهت انجام دوره آموزشی نظام وظیفه اعزام می شوند.

لازم به ذکر است، عدم حضور به موقع در محل های تعیین شده به معنای غیبت سربازی می باشد. در صورت غیبت بر اساس قانون فرد غایب از خدمات اجتماعی محروم می گردد.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

1 نظر
  1. احمد :

    سلام. عالیه …//

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: