فراخوان امریه بنیاد ملی نخبگان سال ۱۴۰۲

0 918

معمولا وقتی خبر تسهیلات نظام وظیفه در بنیاد ملی نخبگان به گوش می رسد همه افراد فکر می کنند امریه در شرکت های دانش بنیان مد نظر است، اما بر خلاف خبر های قبلی این بار بنیاد از نخبگان دانشگاهی دعوت نموده تا برای گذراندن خدمت سربازی در این معاونت ثبت نام نمایند.

در ادامه مطلب شرایط و نحوه ثبت نام این امریه توضیح داده شده است.

امریه بنیاد ملی نخبگان ۱۴۰۲

به گزارش باران مشاوره به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بنیاد ملی نخبگان به منظور تکمیل نیرو های متخصص خود در نظر دارد تا از میان فارغ التحصیلان دانشگاهی اقدام به جذب نیروی امریه نماید.

ویژگی های فردی برای امریه بنیاد ملی نخبگان:

 1. اولویت با نخبگان و استعداد‌های برتر (استفاده از تسهیلات بنیاد)
 2. آشنایی به امور مرتبط با نخبگان، استعداد‌های برتر و اجتماعات نخبگانی
 3. فعال و تلاشگر

شرایط اختصاصی امریه بنیاد ملی نخبگان:

 • حداقل مدرک مقطع کارشناسی ارشد از یکی از دانشگاه‌های دولتی با حداقل معدل ۱۶
 • عدم غیبت در اخذ برگه آماده به خدمت
 • حداقل تا تاریخ اعزام ۶ ماه زمان داشته باشند.
 • عدم وجود کسری خدمت و تقاضای استفاده از آن
 • بومی استان تهران (ساکن تهران)

همچنین بخوانید: امریه شرکت های دانش بنیان

مهلت ثبت نام و نحوه ثبت نام امریه بنیاد ملی نخبگان سال ۱۴۰۲

متقاضیان می‌توانند خلاصه سوابق خود را تا پایان آذرماه سال ۱۴۰۲ جهت بررسی به نشانی ایمیل apply@bmn.ir ارسال کنند.

شایان ذکر است، در صورت تایید شرایط اولیه از داوطلبان جهت مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد و افراد امریه در امور ستادی بنیاد به صورت تمام وقت بکارگیری خواهند شد.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: