امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

0 1,630

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور یکی از سازمان‌های دولتی ایران است که وظیفه ثبت معاملات، شرکت‌ها، املاک و دارائی‌های شخصی اتباع ایران را به عهده دارد. در ادامه به شرایط امریه سربازی در این سازمان می پردازیم.

فراخوان امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

به گزارش باران مشاوره و به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، این سازمان مجوزهای لازم برای تکمیل سهمیه نیروی انسانی امریه خود را دریافت کرده است. فقط فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی می توانند در این فراخوان شرکت کنند.

شش رشته مورد نیاز امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

 1. عمران
 2. نقشه برداری
 3. حقوق
 4. کامپیوتر
 5. حسابداری
 6. مدیریت

متقاضییان توجه داشته باشند که داشتن غیبت سربازی مانع از پذیرش شان خواهد شد.

نحوه اقدام برای امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

متقاضییان با توجه به شرایطی که در سامانه سربازی درج شده است، برای خدمت به ادارات ثبت اسناد و املاک استان ها از طریق مصاحبه و گزینش به همکاری دعوت می شوند.

مشمولان اعزامی اول شهریور 99 به بعد که برگه اعزام به خدمت بدون غیبت خود را دریافت کرده اند می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی amriyeh.ssaa.ir خدمت سربازی شان را در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سپری کنند.

تاریخ ثبت نام امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در روز یکشنبه مورخ 99/04/01 به پایان می رسد لذا تا قبل از این تاریخ فرصت دارید مدارک مورد نیاز خود را در سامانه بارگزاری نمایید.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

امریه سربازی در سال 99

علاوه بر سازمان اسناد رسمی، دانشگاه ها، وزارتخانه، شرکت های دانش بنیان و … نیز دارای سهمیه جذب امریه هستند. شما می توانید شرایط هر یک از مراکز امریه گیر را در نظر گرفته و در صورت تمایل حتی برای امریه چندین سازمان به طور همزمان اقدام کنید.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
1امریه آستان قدس رضوی2طرح سرباز سازندگی
3امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات4امریه وزارت دفاع
5امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)6امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
7امریه سازمان ملی استاندارد8امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
9امریه سازمان انرژی اتمی10امریه صدا و سیما
11امریه وزارت فرهنگ و ارشاد12امریه سپاه
13امریه وزارت راه و شهرسازی14امریه سرباز معلم
15امریه وزارت اقتصاد و دارایی16امریه وزارت نفت
17امریه وزارت کار18امریه وزارت نیرو
19امریه وزارت آموزش و پرورش20امریه وزارت بهداشت
21امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت22 امریه وزارت ورزش و جوانان
23امریه وزارت جهاد کشاورزی24امریه صاایران
25امریه موسسه بیت الاحزان25امریه ریاست جمهوری
26امریه دانش بنیان27امریه وزارت علوم

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: