امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

0 1,426

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور یکی از سازمان‌های دولتی ایران است که وظیفه ثبت معاملات، شرکت‌ها، املاک و دارائی‌های شخصی اتباع ایران را به عهده دارد. در ادامه به شرایط امریه سربازی در این سازمان می پردازیم.

فراخوان امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

به گزارش باران مشاوره و به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، این سازمان مجوزهای لازم برای تکمیل سهمیه نیروی انسانی امریه خود را دریافت کرده است. فقط فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی می توانند در این فراخوان شرکت کنند.

شش رشته مورد نیاز امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

 1. عمران
 2. نقشه برداری
 3. حقوق
 4. کامپیوتر
 5. حسابداری
 6. مدیریت

متقاضییان توجه داشته باشند که داشتن غیبت سربازی مانع از پذیرش شان خواهد شد.

نحوه اقدام برای امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

متقاضییان با توجه به شرایطی که در سامانه سربازی درج شده است، برای خدمت به ادارات ثبت اسناد و املاک استان ها از طریق مصاحبه و گزینش به همکاری دعوت می شوند.

مشمولان اعزامی اول شهریور ۹۹ به بعد که برگه اعزام به خدمت بدون غیبت خود را دریافت کرده اند می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی amriyeh.ssaa.ir خدمت سربازی شان را در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سپری کنند.

تاریخ ثبت نام امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۴/۰۱ به پایان می رسد لذا تا قبل از این تاریخ فرصت دارید مدارک مورد نیاز خود را در سامانه بارگزاری نمایید.

امریه سربازی در سال ۹۹

علاوه بر سازمان اسناد رسمی، دانشگاه ها، وزارتخانه، شرکت های دانش بنیان و … نیز دارای سهمیه جذب امریه هستند. شما می توانید شرایط هر یک از مراکز امریه گیر را در نظر گرفته و در صورت تمایل حتی برای امریه چندین سازمان به طور همزمان اقدام کنید.

ردیفنام سازمان یا وزارتخانهردیفنام سازمان یا وزارتخانه
۱امریه آستان قدس رضوی۲طرح سرباز سازندگی
۳امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات۴امریه وزارت دفاع
۵امریه ستاد اجرایی فرمان امام(ره)۶امریه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
۷امریه سازمان ملی استاندارد۸امریه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص)
۹امریه سازمان انرژی اتمی۱۰امریه صدا و سیما
۱۱امریه وزارت فرهنگ و ارشاد۱۲امریه سپاه
۱۳امریه وزارت راه و شهرسازی۱۴امریه سرباز معلم
۱۵امریه وزارت اقتصاد و دارایی۱۶امریه وزارت نفت
۱۷امریه وزارت کار۱۸امریه وزارت نیرو
۱۹امریه وزارت آموزش و پرورش۲۰امریه وزارت بهداشت
۲۱امریه وزارت صنعت، معدن و تجارت۲۲ امریه وزارت ورزش و جوانان
۲۳امریه وزارت جهاد کشاورزی۲۴امریه صاایران
۲۵امریه موسسه بیت الاحزان۲۵امریه ریاست جمهوری
۲۶امریه دانش بنیان۲۷امریه وزارت علوم

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: