فراخوان جذب سرباز فناور

0 564

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نهادی دولتی است که زیر نظر مستقیم رئیس جمهور اداره می شود. این معاونت بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تأسیس شده است.

از زمان شکل گیری فضای دانش بنیان در کشور، این معاونت برای بهبود این فضا به منظور افزایش اقتدار و توسعه سرمایه ملی تلاش می کند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امکان جذب نیروی امریه سربازی را دارد. مشمولان متقاضی استفاده از این امریه باید شرایطی داشته باشند که در این خبر به اطلاع می رسانیم.

امریه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

به گزارش باران مشاوره به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوانی مبنی بر جذب سرباز فناور منتشر کرد.

گفتمان سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری باعث توسعه پروژه سرباز فناور و امریه سربازی در این معاونت و سایر دستگاه های اجرایی شده است.

شرایط جذب امریه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

متقاضیان جذب امریه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری باید از مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی فارغ التحصیل شده باشند.

رشته های مورد نیاز امریه سرباز فناور

 • مدیریت مالی
 • اقتصاد
 • حسابداری

حتما بخوانید: سربازی و تحصیل همزمان

شرایط متقاضیان امریه سرباز فناور

متقاضیان جذب امریه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری باید بر مجموعه نرم افزار آفیس به طور کامل مسلط و با برنامه نویسی کامپیوتر نیز آشنایی مختصر داشته باشند.

متقاضیان پذیرش به عنوان سرباز فناور و امریه سربازی در نهادهای دولتی باید به چند نکته مهم توجه داشته باشند. از جمله:

 • مطابق قانون، نباید غیبت سربازی داشته باشند.
 • باید ساکن استان تهران باشند.
 • نشانی الکترونیک tbf.co@chmail.ir برای ارسال رزومه علاقه مندان در نظر گرفته شده است.

خدمت سربازی در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

متقاضیانی که برای این امریه پذیرفته شوند، خدمت سربازی خود را در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی خواهند کرد.

اغلب دستگاه های دولتی از فارغ التحصیلان با استعداد و نخبه دانشگاهی به عنوان نیروی امریه سربازی بهره می برند و این امر بر اساس گفتمان سازی های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می شود.

همچنین بخوانید: طرح سرباز تاپ چیست؟

مهلت امریه سرباز فناور سال 99

امریه سرباز فناور نیز از دیگر بسته های خدمتی این معاونت است. این بسته مختص به شرکت های دانش بنیان و فعالان فناور زیست بوم نوآوری کشور است. متقاضیان این امریه در نظر داشته باشند که مهلت ارسال رزومه تا ۱۵ دی ماه ۱۳۹۹ است.

[ultimate_fancytext strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ fancytext_strings=”چنانچه در این زمینه سوالی داشتید می توانید از طریق گروه مشاوران باران پاسخ سوال خود را بیابید.” ex_class=”fancyText_Sarbazi”]

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

 • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
 • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
 • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
 • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
 • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: