مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها به خدمت نظام وظیفه عمومی فراخوانده شدند

0 468

همانند روند سال های گذشته، امسال نیز مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه های کشور به خدمت نظام وظیفه سربازی فراخوانده شدند. این خبر شامل آن دسته از فارغ التحصیلان دانشگاهی که معافیت تحصیلی ندارند یا معافیت آن ها به پایان رسیده است می شود.

عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب می شود

سرهنگ حسینی معاون وظیفه عمومی نیروی انتظامی خراسان جنوبی

تمامی مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه های سراسر کشور 19 شهریور به خدمت وظیفه فراخوانده می شوند. بر اساس ابلاغیه سازمان وظیفه عمومی ناجا، مشمولینی که فارغ التحصیل شدند و دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ 19 شهریور 97 هستند به خدمت وظیفه عمومی فراخوانده شدند. این مشمولین شامل همه فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و بالاتر و همچنین فارغ التحصلان گروه علوم پزشکی دانشگاههای سراسر کشور می باشند.

مشمولان فوق باید به یکی از دفاتر پلیس+ 10 مراجعه و برگ معرفی به مراکز آموزشی نظام وظیفه را دریافت و بر اساس اطلاعات درج شده در داخل آن اقدام نمایند. لازم به ذکر است مشمولین موظف هستند در محل و ساعت تعیین شده در برگه حضور یابند و در صورت عدم حضور به موقع غایب محسوب می شوند.

مشمولین می توانند با مراجعه به سامانه www.vazifeh.ir وسایل مورد نیاز جهت حضور در یگان آموزشی را رویت نمایند.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: