اجرای قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان سال ۹۷

شرایط تردد مشمولان غایب خارج از کشور

0 333

خرید خدمت سربازی فقط تا پایان سال ۹۷

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار ابراهیم کریمی بیان کرد: قانون جریمه مشمولان غایب سربازی، فقط تا پایان امسال اجرا می شود، در نتیجه مشمولانی که تا پایان امسال بیش از ۸ سال غیبت دارند، باید در این زمان محدود باقی مانده جهت ثبت درخواست خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) اقدام نمایند.

تردد مشمولان غایب خارج از کشور

سردار کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی بیان کرد: اجازه تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور با بیش از ۸ سال غیبت بستگی به تعیین وضعیت سربازیشان دارد. مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور باید با انجام خدمت سربازی و یا بهره مندی از قانون جریمه مشمولان غایب، وضعیت سربازی خود را مشخص کنند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه در سال جاری بیش از ۳۶ هزار درخواست ثبت شده است، افزود: قانون جریمه مشمولان غایب حدود چهار سال است که براساس قانون بودجه سالانه، تمدید گردیده است و تا پایان سال ۹۷ ادامه خواهد داشت، بنابر این سال آینده قانون جریمه مشمولان غائب (خرید خدمت سربازی) اجرایی نخواهد شد و مشمولان غایب از سال آینده باید به خدمت سربازی اعزام شوند.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: