لزوم آموزش امداد و نجات به سربازهای وظیفه

0 633

پیشتر سردار کمالی رییس اداره سرمایه انسانی و سرباز ستاد کل نیروهای مسلح درباره تفاهم نامه ستاد کل نیروهای مسلح و جمعیت هلال احمر درباره لزوم دوره امداد و نجات صحبت کرده بودند. امروز نیز توضیحات بیشتری درباره لزوم آموزش امداد و نجات به سربازهای وظیفه توسط سردار باقری بیان شد.

سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در نمایشگاه دستاوردهای مهارت آموزی کاکنان وظیفه نیروهای مسلح و طی بازدید از غرفه جمعیت هلال احمر بیان کرد:

توان و ظرفیت جمعیت هلال احمر در زمینه آموزش همگانی قابل تحسین است. ستاد کل نیروهای مسلح نیز بستر لازم را برای آموزش مهارت امداد و نجات به سربازهای وظیفه فراهم کرده است.

امید است بتوانیم با همکاری دو جانبه موجب ارتقای آموزش های لازم به سربازان شویم.

تفاهم نامه ای به همین منظور امضا شده است. مقرر شده که سالانه بین 400 الی 600 هزار سرباز وظیفه و برای هر کدام در مدت 40 الی 50 ساعت دوره امداد و نجات توسط جمعیت هلال احمر برگزار شود. هدف از طرح لزوم آموزش امداد و نجات به سربازهای وظیفه، ارتقای توانایی جوانان در زمینه امداد و نجات است. جوانان می توانند این مهارت ها در جامعه و برای خود و خانواده بکار گیرند.

به منظور فراگیر شدن این آموزش ها در جامعه لازم است آموزش در قالب گروه های سرباز و کارکنان نیروهای مسلح، دانش آموزان، دانشجویان و اصناف مختلف صورت گیرد.

5 دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از 3 سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال1400)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

70703025 021

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: