لزوم مهارت آموزی سربازان

اظهارات فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در مورد لزوم مهارت آموزی سربازان

0 139

دوران خدمت سربازی بهترین فرصت برای جوانان است که بتوانند برای ورود به بازار خود را آماده کنند. در دوران خدمت سربازی در صورتی که سربازان علاوه بر اصول اولیه نظامی با مهارت های زندگی و اشتغال آشنا شوند، می توانند با دیدی وسیع وارد جامعه شوند.

لزوم مهارت آموزی سربازان

به گزارش خبرگزاری بسیج، فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: با توجه به آمار، تعداد قابل توجهی از جمعیت کشور را جوانان تشکیل می ­دهند. سردار علی رزمجو گفت: جوان و فکر جوان نقش آفرین است. در مبارزات قبل، حین و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و بازسازی و سازندگی بعد از آن و در هر کجا که نگاه کنید رد پای تفکر جوان و اقدامات یک جوان را به خوبی حس می کنید.

@Vazifeh_News عضویت در کانال و گروه تلگرامی نظام وظیفه باران مشاوره

سردار علی رزمجو در ادامه بیان کرد: دوران سربازی، دورانی است که جوان دو سال از بهترین زمان عمر خود را در اختیار نظام جمهوری اسلامی قرار می ­دهد. این در حالی است که یک فرد جوان در این دوران، در اوج غرور و شکوفایی استعدادها است. دنبال مطالب و مواردی است که پس از به پایان رساندن خدمت سربازی، استراتژی زندگی خودش را با آن ترسیم نماید. بنابراین برنامه­ ریزی برای مهارت آموزی سربازان بسیار مهم است و واجب است بیشتر از قبل نسبت به این امر اقدام شود.

باران
با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی
مرکز مشاوره تلفنی باران امروز تعطیل است. شما می توانید با مطالعه مقالات و دیدگاه های سایت، پاسخ بسیاری از سوالات خود را بیابید.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۹۸)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: