هفتمین مرحله امریه وزارت ارتباطات در سال ۹۸

0 666

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات یکی از وزارتخانه هایی است که به منظور تامین نیروی انسانی خود مجوز پذیرش امریه سربازی را دارد. این وزارتخانه در طی ۶ فراخوان در سال ۹۸ نیروهای مورد نیاز خود را جذب کرد. در فراخوان ششم رشته های حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت فضای سایبری، مهندسی برق و بیوانفورماتیک پذیرش شدند.

با توجه به ظرفیت بالای وزارت ارتباطات، این وزارتخانه هفتمین فراخوان جذب سرباز امریه را اعلام کرد. هنوز خبری در مورد از رشته های مورد پذیرش در مرحله هفتم اعلام نشده است.

مهلت ثبت نام در هفتمین فراخوان امریه سربازی وزارت ارتباطات

به گزارش باران مشاوره و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مرحله هفتم جذب امریه این وزارتخانه در روز یکشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۰۸ راس ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد.

فارغ التحصیلان در خوشه های تخصیصی ستاد نیروهای مسلح فرصت دارند نهایتا تا ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۴ برای ثبت نام در هفتمین فراخوان امریه وزارت ارتباطات اقدام کنند. لازم است توجه داشته باشید که مهلت ثبت نام فراخوان هفتم امریه وزارت ارتباطات تمدید نمی شود.

۵ دلیل مهم بودن مشاوره تلفنی برای مشمولین خدمت سربازی

  • با توجه به تعداد زیاد موارد معافیت در قانون از جمله کفالت، پزشکی، موارد خاص و ...، ممکن است شما دارای شرایط یکی از معافیت ها باشید اما با ناآگاهی، معافیت خود را از دست بدهید.
  • امکان مشاوره از هر نقطه و بدون نیاز به مراجعه حضوری از (به جز تعطیلات رسمی) توسط مشاورین مجرب مرکز باران (با بیش از ۳ سال سابقه) دیگر مزیت مشاوره تلفنی است.
  • با توجه به اینکه ضوابط و آیین نامه ها مدام در حال تغییر است، شما را از اخرین قوانین و تبصره های معافیت نظام وظیفه سربازی آگاه می کنیم. با آگاهی از قوانین ممکن است بتوانید از امتیازات امریه، پروژه کسری خدمت و .... بهرمند شوید.
  • از همه مهمتر بی اطلاعی از قوانین و مهلت های قانونی پر کردن دفترچه، یا عمل کردن به توصیه های افراد نا آگاه می تواند منجر به از دست رفتن امتیازات و حتی جریمه شدن شما گردد.
  • جهت کسب اطلاع از خرید خدمت سربازی مطابق با آخرین آیین نامه ها (سال۱۴۰۰)، انواع معافیت ها و کسری ها برای خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و آزادگان، معافیت کفالت، شرایط اخذ معافیت های پزشکی و نحوه گرفتن امریه از ارگان های دولتی و انواع کسری خدمت سربازی و هرگونه سوال تخصصی پیرامون معافیت نظام وظیفه سربازی می توانید همه روزه (به جز تعطیلات رسمی) با ما تماس بگیرید.

با سابقه ترین مرکز مشاوره تلفنی

۷۰۷۰۳۰۲۵ ۰۲۱

همین حالا با برترین مشاورین نظام وظیفه تماس بگیر

مرکز مشاوره تلفنی باران 70703025 021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: